22.2 C
Lutsk
Понеділок, 20 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У Неділю 2-гу після Пʼятидесятниці Архіпастир звершив Божественну літургію в кафедральному соборі

18 червня 2023 року, у Неділю другу після Пʼятидесятниці, всіх святих, у землі нашій просіявших, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл  очолив Божественну літургію в кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству  співслужили архімандрит Фотій (Бегаль), архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму прот. Володимир Яцишин та клірики кафедрального собору.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним. Також були піднесені заупокійні прохання за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.

Після відпусту владика Нафанаїл привітав вірян зі святом та привітав клірика собору протоієрея Ігоря Савієвського з днем тезоіменитства, побажавши йому всіх благ, необхідних для духовного вдосконалення, та довгих років служіння на ниві Христовій.

Вас може зацікавити

1 січня 2023 року – православний календар

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив всенічне бдіння з чином Воздвиження Хреста Господнього. ФОТО

Редактор Головний

Чи можна їсти яблука до Преображення

Редактор Головний