15 C
Lutsk
Неділя, 11 Червень, 2023
Волинська єпархія Новини

У день Різдва Іоанна Предтечі вікарний єпископ звершив Богослужіння у селі Брониця. ФОТО

7 липня 2020 року, у день свята Різдва Святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій звершив Божественну літургію у тимчасовому храмі сіл  Брониці та Кримне. 

Преосвященнішому владиці цього дня співслужили настоятель храму ієрей Назарій Приймак благочинний Олексіївського округу прот. Богдан Андрійчук, прот. Петро Базюк, свящ. Микола Жучення і архідиякон Роман (Тюканько).

Цього дня православні віряни цих сіл відзначають престольне свято у тимчасовому храмі, оскільки ще минулого року під час сумних подій рідну церкву у них відібрали. Але тим не менше піднесеної радості в очах людей менше не було, оскільки люди радіють і тому, що зберегли громаду та мають змогу молитися у канонічній церкві.

Відтак, під час Літургії було піднесено посилену молитву за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Були також піднесені сугубі молитви за позбавлення від інфекційної хвороби і за здоров’я лікарів.

Наприкінці, владика Афанасій звернувся до присутніх із проповіддю, в якій наголосив, що будь-які випробування роблять віруючу громаду тільки сильнішою та побажав усім присутнім, звертатись у молитвах до святого Пророка і Предтечі Господнього Іоанна.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій звершив чин закладки каменю під будівництво храму у с. Садів

Редактор Головний

У день Успіння Богородиці архієпископ Нафанаїл очолив богослужіння в кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив чин наречення архімандрита Афанасія у єпископи

Редактор Головний