21.4 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Волинська єпархія Новини

У день припинення вогню на Сході в УПЦ закликали молитися про успішний миротворчий процес

Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній закликав усіх віруючих в день, коли набрала чинності нова угода про припинення вогню, молитовно подякувати Богові, а також молитися, щоб відповідне рішення поклало початок повному припиненню війни на сході України. Владика також попросив молитов і за тих людей, які займаються миротворчим процесом.

Про це митрополит Антоній написав у себе на сторінці в фейсбук 27 липня 2020 року, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Відсьогодні на Донбасі набрала чинності нова угода про припинення вогню, — зазначає Керуючий справами УПЦ. — Символічно, що це сталося 27 липня — день, коли в попередні роки сотні тисяч віруючих Української Православної Церкви традиційно виходили на Хресний хід в Києві. Загальновідомо, що під час цього молитовного ходу в серцях і на устах людей незмінно звучала щира і гаряча молитва про встановлення миру на нашій рідній землі».

За його словами, згадана угода якраз і надає всім нам добру нагоду суттєво просунутися на цьому шляху.

«Ми дуже сподіваємося, що відтепер на передовій, а також в зоні прямого зіткнення сторін більше не буде смертей і поранень. Що люди, які проживають по обидва боки фронту, більше не стикнуться з жахами обстрілів і наслідків військових дій. Що життя, а не важка безвихідь і зневіра в майбутнє буде потихеньку брати своє.

І для того, щоб все це з часом не стало черговою втраченою надією, потрібні ревні молитви. Саме тому ми закликаємо всіх вірних чад нашої Церкви в ці дні молитовно подякувати Богові за даровану нам милість, а також попросити Його про те, щоб відповідне рішення поклало початок повного припинення війни на сході України», — сказав митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Він також закликав молиться про тих, хто зараз займається миротворчим процесом.

«Ми також просимо молитов і про всі тих людей, на плечі яких зараз покладена величезна відповідальність за майбутнє нашої країни та нашого народу. Миротворчість — це дуже важкий, проте все ж єдино вірний і правильний шлях, оскільки він угодний Богу. Адже, як сказав святитель Василій Великий, ніщо так не властиво християнину, як бути миротворцем; за це і Господь обіцяв нам найбільшу Свою нагороду», — йдеться у повідомленні.

Джерело

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій молитовно відзначив день ангела. ОНОВЛЕНО

Редактор Головний

Розпочав роботу дитячий наметовий табір “Чебені”. ФОТО

Редактор Головний

Напередодні Неділі 26-ї після П’ятидесятниці Архіпастир очолив всенічне бдіння у кафедральному соборі

Редактор Головний