23.2 C
Lutsk
Неділя, 16 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини Фото

Митрополит Нафанаїл привітав благочинного Локачинського округу із 45-річчям хіротонії

16 травня 2024 року, у день пам’яті преподобного Феодосія Печерського та вшанування ікони Божої Матері Печерської, митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі селища Локачі.

Його Високопресвященству цього дня співслужили благочинний Локачинського округу, настоятель місцевого храму протоієрей Анатолій Собуцький, клірики Волинської єпархії та гості у священному сані.

Під час богослужіння, до дня Святої Пасхи клірики єпархії були нагородженні черговими церковними нагородами.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були піднесені заупокійні молитви за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.

Опісля закінчення богослужіння Архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді, а також привітав настоятеля храму із 45-ою річницею служіння у сані священника.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій звершив Всенічне бдіння у Свято-Покровському храмі. ФОТО

Редактор Головний

У Неділю 12-ту після П’ятидесятниці Архіпастир очолив Божественну літургію у храмі Волинської духовної семінарії

Редактор Головний

Губернатор області Юрій Погуляйко надіслав вітання з Різдвом Христовим архіпастирю, духовенству та віруючим християнам Волинської єпархії

Редактор Головний