8.3 C
Lutsk
Середа, 28 Лютий, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини

Клірики єпархії вкотре здійснили гуманітарну поїздку на Харківщину та Донеччину

Днями, з благословіння митрополита Волинського і Луцького Нафанаїла, клірики єпархії архімандрит Ілля (Вишневський) та ієромонах Кирил (Видрич) вкотре здійснили гуманітарну поїздку на Харківщину та Донеччину. 

Священнослужителі побували та передали допомогу для пункту незламності в місті Харків, відвідали Ізюмську центральну міську лікарню Піщанської Богоматері, Святогірську Лавру, а також у місті Лиман зустрілися з багатьма волинськими військовими.

Наприкінці поїздки зустрілися і з кліриком єпархії, священником-захисником прот. Юрієм Зарафутдіновим, передали продукти харчування, ліки, теплий одяг, окопні свічки та багато іншого.

“Відчуття, як завжди змішані…і біль, і смуток, але водночас – і радість, і гордість, що є в українській державі такі мужні та сміливі захисники й захисниці!

Молимося, щоб усі повернулися живими, щоб якнайшвидше завершилася війна перемогою українського народу та наступив мир на Богом хранимій державі Україні !!!!

Велика вдячність таємним благодійникам за паливо та всім, хто долучився до чергової гуманітарної місії! Боже, збережи наших захисників та весь український народ!” – прокоментував поїздку отець Кирил (Видрич).

Вас може зацікавити

Предстоятель УПЦ розповів про силу Хреста Господнього

Редактор Головний

Розпорядження керуючого єпархією щодо відзначення Міжнародного дня сім’ї

Редактор Головний

Два поховання в один день: у Маневичах попрощалися із полеглими захисниками

Редактор Головний