17.9 C
Lutsk
Вівторок, 3 Жовтень, 2023
Волинська єпархія Всі новини

Клірики Волинської єпархії відспівали загиблого воїна, колишнього студента ВДС Євгена Марчука

11 січня 2023 року, у Свято-Покровському тимчасовому храмі села Озерце клірики Волинської єпархії звершили Чин похорону над загиблим за Україну захисником Євгеном Марчуком.

Очолив заупокійне богослужіння благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь. Йому співслужили настоятель парафії свящ. Михайло Босак, клірики Волинської єпархії та гості у священному сані.

Священиків з’їхалося дуже і дуже багато, адже захисник свого часу навчався у Волинській духовній семінарії.

Одногрупники розповідають, що новопреставлений Євген Марчук був старанним студентом. Після майже двох років відмінного навчання зрозумівши, що це не його покликання, покинув стіни духовного закладу та майже відразу вступив до Волинського національного університету, обравши вже сферу релігієзнавста.

Після одруження Євген Марчук переїхав з рідного села Угринів на Горохівщині у селище Ратне, де проживала його дружина. Там народилося у молодої родини двоє синочків, яким нині 10 та 4 роки.

Тривалий час чоловік працював у селі Озерце будівельником, а до сім’ї приїздив на вихідні. Близько двох років тому Євген Марчук придбав стареньку хатинку у селі, куди й перевіз своїх рідних. Жили, помаленько облаштовували власний дім, аж поки не почалася повномасштабна війна.

Відомо, що 34-річний захисник загинув 4 січня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Красногорівка Донецької області.

Поховали захисника на сільському кладовищі.

Вічна і блаженна пам‘ять новопреставленому воїну!  

Вас може зацікавити

У неділю 26-у після П’ятидесятниці Архіпастир звершив богослужіння у Свято-Покровському храмі Луцька

Редактор Головний

Керуючий єпархією очолив утреню з читанням 12-ти Страсних Євангелій у кафедральному соборі

Редактор Головний

У храмах Волинської єпархії УПЦ зібрали понад півмільйона гривень допомоги постраждалим внаслідок підриву Каховської ГЕС

Редактор Головний