25.6 C
Lutsk
Середа, 17 Липень, 2024
Всі новини Календар

5 липня 2022 року – календар з повчанням

Сщмч. Євсевія, єп. Самосатського (380).

Мчч. Зінона і Зіни (304). Мч. Албана Британського (III – поч. IV). Мчч. Галактіона та Іуліанії. Свт. Григорія, митр. Валаського (1834) (Румун.). Сщмч. Феодора і Гавриїла дияконів (1938).

Євангельські Читання

Рим., 104 зач., X, 11 – XI, 2. Мф., 41 зач., XI, 16-20.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ГОСПОДЬ КАЖЕ, ЩО МИ, КОТРІ НЕ СЛУХАЄМО ЄВАНГЕЛІЯ, ПОДІБНІ ДО ТИХ, КОТРИМ СПІВАЮТЬ ВЕСЕЛІ ПІСНІ, – ВОНИ НЕ ТАНЦЮЮТЬ; СПІВАЮТЬ СУМНІ,- ВОНИ НЕ ПЛАЧУТЬ; НІЧОГО НЕ ЗРОБИШ З НИМИ.

 

ОБІЦЯЮТЬ ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ, НАЙСВІТЛІШЕ І НАЙРАДІСНІШЕ- НЕ РУХАЄМОСЬ, НІБИ Й НІЧОГО НАМ НЕ КАЖУТЬ. ПОГРОЖУЮТЬ СУДОМ НЕМИНУЧИМ ТА МУКАМИ НЕСКІНЧЕННИМИ – НЕ ХВИЛЮЄМОСЬ, НІБИ Й НЕ ЧУЄМО.

 

ЗАБУТІ, ВТРАЧЕНІ УСЯКІ ВІДЧУТТЯ ІСТИННОГО САМОЗБЕРЕЖЕННЯ. ІДЕМО, ЯК ІДУТЬТІ ТІ,  ЯКИХ ВЕДУТЬ  НА СТРАТУ, І НАВІТЬ НЕ ХВИЛЮЄМОСЬ ЗА СВОЄ МАЙБУТНЄ. ОПУСТИЛИ РУКИ, ЩО БУДЕ ТО БУДЕ. ОСЬ СТАН У ЯКОМУ МИ ЗНАХОДИМОСЬ. НЕ ВІД ТОГО ТАК ЧАСТО ТРАПЛЯЮТЬСЯ САМОГУБСТВА?

 

ЦЕ ВСЕ ПЛІД ТЕПЕРІШНІХ ВЧЕНЬ, СЬОГОДНІШНІХ ПОГЛЯДІВ НА ЛЮДИНУ ТА ЇЇ ЗНАЧЕННЯ! ОСЬ ВАМ І ПРОГРЕС! ОСЬ ВАМ І ПРОСВІТЛЕННЯ! КРАЩЕ ВЗАГАЛІ БУТИ МАЛОСВІДЧЕНИМ, І ЗІ СТРАХОМ БОЖИМ ДУШУ СВОЮ СПАСТИ, НІЖ ДОСЯГНУВШИ ПРОСВІТЛЕННЯ, ЗГИНУТИ ВО  ВІКИ, ЗА УСЕ ЖИТТЯ НЕ ПОДУМАВШИ ПРО ТЕ, ЩО БУДЕ ПІСЛЯ СМЕРТІ.

 

ІЗ СЛОВА БОЖОГО, ЯКЕ ВИЗНАЧАЄ І ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ І ПЕКЛО, НЕ МИНЕ НІ ОДНА ІОТА: ВСЕ БУДЕ ЯК НАПИСАНО. ВІЗЬМИ Ж КОЖЕН ЦЕ ДО СЕРЦЯ, ЯК СПРАВУ, ЯКА ВІДНОСИТЬСЯ ОСОБИСТО ДО ТЕБЕ, І ПОТУРБУЙСЯ ПРО СЕБЕ, СКІЛЬКИ ХВАТАТИМЕ СИЛ, І ВЕСЬ ТОЙ ЧАС ЯКИЙ ЗАЛИШИВСЯ ТОБІ.

Вас може зацікавити

В Озденіжі зустріли копію чудотворної ікони праведної Анни, написану на Афоні

Редактор Головний

19 березня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Богородиця – це Матір кожної людини, яка живе на землі — Блаженніший Митрополит Онуфрій

Редактор Головний