19.4 C
Lutsk
Середа, 12 Червень, 2024
Всі новини Календар

27 лютого 2022 року – календар з повчанням

Неділя м’ясопусна, про Страшний судГлас 3.
Заговини на м’ясо.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Авксентія (бл. 470). Совершается служба с полиелеемРівноап. Кирила, учителя Словенського (869).

Прп. Марона, пустельника Сирійського (бл. 433). Свт. Авраамія, єп. Каррійського (V). Прп. Шіо Мгвімського (VI). 12-ти греків, будівничих соборної Успенської церкви Києво-Печерської Лаври (XI). Прп. Ісаакія, затворника Печерського (бл. 1090). Перенесення мощей блгв. кн. Михаїла Чернігівського і боярина Феодора (1578). Прп. Іларіона Грузина, Святогорця (1864) (Груз.). Свт. Рафаїла, єп. Бруклінського (1915).

Сщмч. Павла Дернова пресвітера і синів його мчч. БорисаГригорія та Симеона (1918). Сщмч. Онисима, єп. Тульського (1937). Сщмч. Трифона диякона (1938).

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 3-е, Мк., 71 зач., XVI, 9-20. Літ. – 1 Кор., 140 зач., VIII, 8 – IX, 2. Мф., 106 зач., XXV, 31-46.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

СТРАШНИЙ СУД! СУДДЯ ГРЯДЕ НА ХМАРАХ, ОТОЧЕНИЙ НЕЗЛІЧЕННОЮ КІЛЬКІСТЮ НЕБЕСНИХ СИЛ БЕЗПЛОТНИХ. ТРУБИ ТРУБЛЯТЬ У ВСІХ КІНЦЯХ ЗЕМЛІ ТА ПІДНІМАЮТЬ ПОМЕРЛИХ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ПОВСТАЛІ ПОЛКИ ПОЛКАМИ ТЕЧУТЬ НА ВИЗНАЧЕНЕ МІСЦЕ, ДО ПРЕСТОЛУ СУДДІ, НАПЕРЕД УЖЕ ПЕРЕДЧУВАЮЧИ, ЯКИЙ ПРОЛУНАЄ У ЇХНІХ ВУХАХ ВИРОК. БО ДІЯННЯ КОЖНОГО ВИЯВЛЯТЬСЯ НАПИСАНИМИ НА ЛИЦІ ЄСТВА ЇХ, І САМ ВИГЛЯД ЇХ БУДЕ ВІДПОВІДАТИ СПРАВАМ ТА МОРАЛІ. ПОДІЛ НА ТИХ, ХТО СТОЯТИМЕ ПРАВОРУЧ І ЛІВОРУЧ ПРЕСТОЛУ БОЖОГО, ВІДБУДЕТЬСЯ САМ СОБОЮ.

НАРЕШТІ ВСЕ УЖЕ ВИЗНАЧИЛОСЯ. НАСТАЛО ГЛИБОКЕ МОВЧАННЯ. ЩЕ МИТЬ – І ЧУЄТЬСЯ РІШУЧИЙ ВИРОК СУДДІ – ОДНИМ: “ПРИЙДІТЬ”, ІНШИМ: “ВІДІЙДІТЬ”. – ПОМИЛУЙ НАС, ГОСПОДИ, ПОМИЛУЙ НАС! НЕХАЙ БУДЕ МИЛІСТЬ ТВОЯ, ГОСПОДИ, НА НАС! – АЛЕ ТОДІ ПІЗНО ВЖЕ БУДЕ БЛАГАТИ ТАК. ТЕПЕР ТРЕБА ПОТУРБУВАТИСЯ ЗМИТИ З ЄСТВА СВОГО НАПИСАНІ НА НЬОМУ ЗНАКИ, ЩО НЕСПРИЯТЛИВІ ДЛЯ НАС.

ТОДІ РІКИ СЛІЗ ГОТОВІ БУЛИ БИ МИ ВИПУСТИТИ, ЩОБ ОМИТИСЯ; АЛЕ ЦЕ ВЖЕ НІЧИМ НЕ ДОПОМОЖЕ.

 

СПЛАКНЕМО ТЕПЕР, ЯКЩО НЕ РІКАМИ СЛІЗ, ТО ХОЧА БИ СТРУМКАМИ; ЯКЩО НЕ СТРУМКАМИ, ТО ХОЧА БИ ДОЩОВИМИ КАПЛЯМИ; ЯКЩО І ЦЬОГО НЕ ЗНАЙДЕМО, РОЗПОВІМО ГРІХИ СВОЇ ГОСПОДУ ТА МОЛИТИМЕМО ЙОГО ПРОСИТИ НАМ ЇХ, ДАЮЧИ ОБІТНИЦЮ НЕ ОБРАЖАТИ ЙОГО БІЛЬШЕ ПОРУШЕННЯМ ЙОГО ЗАПОВІДЕЙ, – І РЕВНУЮЧИ ПОТІМ ВІРНО ВИКОНУВАТИ ЦЮ ОБІТНИЦЮ.

Вас може зацікавити

Святкова всенічна напередодні престольного свята храму Волинської духовної семінарії

Редактор Головний

21 серпня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив святкування з нагоди престольного свята Різдво-Богородичного храму Луцька

Редактор Головний