11.1 C
Lutsk
Субота, 13 Квітень, 2024
Всі новини Календар

21 лютого 2022 року – календар з повчанням

Седмиця мясопусна. Глас 2.
Посту немає.

Совершается служба на шестьВмч. Феодора Стратилата (319). Совершается служба на шестьПрор. Захарії Серповидця, з 12-ти (бл. 520 до Р.Х.).

Свт. Савви II, архієп. Сербського (1269).

Сщмчч. СимеонаАндріяСергія та Петра пресвітерів (1938). Сщмч. Олександра пресвітера (1942).

Євангельські Читання

1 Ін., 71 зач., II, 18 – III, 10. Мк., 49 зач., XI, 1-11. Вмч.: 2 Тим., 292 зач., II, 1-10. Мф., 36 зач., X, 16-22.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен  день року

ВЧОРА ПРИТЧА ПРО БЛУДНОГО ЗАПРОШУВАЛА НАС ПОВЕРНУТИСЯ ВІД БЕЗПУТНОСТІ НА ДОБРИЙ ШЛЯХ. НИНІ СВ. АПОСТОЛ ІОАНН НАДИХАЄ НАС ДО ТОГО Ж, ПЕРЕКОНУЮЧИ, ЩО ЯКЩО ЗРОБИМО ЦЕ, ТО, КОЛИ ЯВИТЬСЯ ГОСПОДЬ, БУДЕМО ПОДІБНІ ЙОМУ. ЩО МОЖЕ ЗРІВНЯТИСЯ З ТАКОЮ СПРАВОЮ?

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

МОЖУ ПРИПУСТИТИ, ЩО ЧУЮЧИ ЦЕ, ТИ НАДИХАЄШСЯ БАЖАННЯМ І СОБІ ДОСЯГНУТИ ЙОГО. ДОБРА ТА НАЙБІЛЬШ БЛАГОПОТРІБНА СПРАВА! НЕ ВІДКЛАДАЙ ЖЕ ВЗЯТИСЯ І ЗА ТЕ, ЧЕРЕЗ ЩО ЦЕ ДОСЯГАЄТЬСЯ. ЧИТАЙ ДАЛІ: “ВСЯКИЙ, ХТО МАЄ ЦЮ НАДІЮ НА НЬОГО, ОЧИЩУЄ СЕБЕ, ОСКІЛЬКИ ВІН ЧИСТИЙ”.

ЧИ Є У ТЕБЕ ЩОСЬ, ЩО НАЛЕЖИТЬ ОЧИСТИТИ? ЗВИЧАЙНО, ЩО ЗНАЙДЕТЬСЯ НЕ МАЛЕ ЩОСЬ. СПІШИ Ж: БО ТУДИ, ДЕ ГОСПОДЬ, НІЩО НЕ ВВІЙДЕ НЕЧИСТЕ. АЛЕ І НЕ ЖАХАЙСЯ ТРУДНОСТІ СПРАВИ. САМ ЖЕ ГОСПОДЬ І ПОМІЧНИК ТОБІ БУДЕ У ВСЬОМУ. ЗАБАЖАЙ ЦЬОГО ВСІМА СИЛАМИ І ДО ГОСПОДА ЗВЕРНИСЯ ЗА ЙОГО ДОПОМОГОЮ.

 

ДО ТВОЇХ ЗУСИЛЬ ПРИЙДЕ ЙОГО БЛАГОДАТНА СИЛА, І СПРАВА ПІДЕ ЛЕГКО ТА УСПІШНО. ЯК НЕМАЄ ГРІХА, ЩО ПЕРЕМАГАЄ МИЛОСЕРДЯ БОЖЕ, ТАК І НЕМАЄ НІЯКОЇ НЕЧИСТОТИ МОРАЛЬНОЇ, ЯКА БИ ВИСТОЯЛА ПРОТИ БЛАГОДАТНОЇ СИЛИ, ЩО ЇЇ З’ЇДАЄ. БУДЬ ТІЛЬКИ З ТВОГО БОКУ НЕХОТІННЯ ЦІЄЇ НЕЧИСТОТИ, ПОСИЛЬНЕ ЗУСИЛЛЯ ДО ВІДТОРГНЕННЯ ЇЇ ТА ЗВЕРНЕННЯ З ВІРОЮ ДО ГОСПОДА.

Вас може зацікавити

20 жовтня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

1 листопада 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У селі Судче священики Волинської єпархії відспівали Захисника України

Редактор Головний