21.8 C
Lutsk
Субота, 25 Травень, 2024
Календар

19 липня 2020 року – календар з повчанням

Неділя 6-а після П’ятидесятниці. Глас 5.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Сисоя Великого (429). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСобор Радонежських святих.

Мчч. МаринаМарфиАвдіфаксаАвакумаКиринаВалентина пресвітера, Астерія та інших багатьох у Римі (269). Мч. Коінта Фригійського (бл. 283). Мчч. Ісавра диякона, ІнокентіяФілікса, ЄрміяВасиліяПерегринаРуфа і Руфіна Македонських (III-IV). Мц. Лукії діви і з нею мчч. РіксаАнтоніяЛукіана, ІсидораДіонаДіодораКутоніяАроноса(Оріона), Капікаі Сатура (301). Прп. Сисоя, схимника Печерського (XIII). Знайдення мощей прав. діви Іуліанії, кн. Ольшанської (XVI).

Прмч. Євфимія (1931). Прмч. Феодора (1943).

Богородсько-Уфимської ікони Божої Матері (1621).

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 6-е, Лк., 114 зач., XXIV, 36-53. Літ. – Рим., 110 зач., XII, 6-14. Мф., 29 зач., IX, 1-8. Прп. Афанасія: Гал., 213 зач., V, 22 – VI, 2. Лк., 24 зач., VI, 17-23.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

ГОСПОДЬ ПРОЩАЄ ГРІХИ РОЗСЛАБЛЕНОМУ. РАДІТИ БИ, АЛЕ ЛУКАВИЙ РОЗУМ ВЧЕНИХ КНИЖНИКІВ ГОВОРИТЬ: “ЦЕЙ ХУЛИТЬ”.

НАВІТЬ КОЛИ ВІДБУЛОСЯ ЧУДО ЗЦІЛЕННЯ РОЗСЛАБЛЕНОГО У ПІДТВЕРДЖЕННЯ ДЛЯ НАС ІСТИНИ, ЩО “СИН ЛЮДСЬКИЙ МАЄ ВЛАДУ НА ЗЕМЛІ ПРОЩАТИ ГРІХИ”, І ТОДІ НАРОД ПРОСЛАВИВ БОГА, А ПРО КНИЖНИКІВ НІЧОГО НЕ ГОВОРИТЬСЯ, ТОМУ ЩО ВОНИ І ПРИ ЦЬОМУ ПЛЕЛИ ЯКІСЬ ЛУКАВІ ПИТАННЯ.

РОЗУМ БЕЗ ВІРИ – КАВЕРЗНИЙ, ЩОРАЗУ КУЄ ЛУКАВІ ДУМКИ І СПЛІТАЄ ОСУДИ НА ВСЮ ВІРУ. ЧУДЕСАМ ТО НЕ ВІРИТЬ, А ВИМАГАЄ НЕЙМОВІРНОГО ЧУДА. АЛЕ КОЛИ ВОНО ТАКИ ВІДБУЛОСЯ І ЦЕ ЗОБОВ’ЯЗУЄ ДО ПОКІРНОСТІ ВІРИ, ВІН НЕ СОРОМИТЬСЯ УХИЛИТИСЯ, ПЕРЕКРУЧУЮЧИ АБО ВИКРИВЛЕНО ТЛУМАЧИВШИ ЧУДНІ ДІЇ БОЖІ.

ТАК ЖЕ СТАВИТЬСЯ ВІН І ДО ДОКАЗІВ ІСТИНИ БОЖОЇ. ВСІ ДОКАЗИ ЙОМУ ДЕМОНСТРУЮТЬ У ДОСТАТНІЙ КІЛЬКОСТІ, АЛЕ ВІН І ЇХ ПІДДАЄ СУМНІВУ.

ЯКЩО РОЗІБРАТИ ВСІ ЙОГО ПРЕТЕНЗІЇ, ТО ПОБАЧИШ, ЩО ВСЕ У НИХ ОДНЕ ЛИЦЕМІРСТВО, ХОЧА ЙОГО МОВОЮ ЦЕ НАЗИВАТИМЕТЬСЯ РОЗУМНІСТЮ, ТОМУ МИМОВОЛІ ПРИХОДИШ ДО ВИСНОВКУ, ЩО РОЗУМ І ЛИЦЕМІРСТВО – ЦЕ ОДНЕ І ТЕЖ САМЕ.

У ПИТАННІ ВІРИ АПОСТОЛ ГОВОРИТЬ: “МИ РОЗУМ ХРИСТОВИЙ МАЄМО”. ЧИЙ ЖЕ РОЗУМ У ЛЮДЕЙ ПОЗА ВІРОЮ? ЛУКАВОГО. ТОМУ Й ВІДМІННОЮ ЙОГО РИСОЮ СТАЛО САМЕ ЛИЦЕМІРСТВО.

Вас може зацікавити

12 квітня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

27 квітня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

5 липня 2019 року- календар

Редактор Головний