-1.5 C
Lutsk
Неділя, 3 Грудень, 2023
Волинська єпархія Документи Новини

Звернення Високопреосвященнішого Нафанаїла, архієпископа Волинського і Луцького, до волинської пастви

ДОРОГІ У ГОСПОДІ ОТЦІ, БРАТИ І СЕСТРИ!

У всі часи християнство переживало різні випробування. От і зараз ми живемо у час великої біди – хвороби, яка шириться усім світом.

Тому знову і знову звертаються до вас з проханням дотримуватися всіх рекомендацій лікарів та закликаю виконувати санітарні приписи, рекомендовані Кабінетом Міністрів України, Міністерством охорони здоров’я України, і берегти своє здоров’я, здоров’я своїх рідних і близьких.

Водночас будемо пам’ятати, що наше життя у руках Божих, тому не забуватимемо про посилену молитву та Причастя Святих Христових Таїн. Адже наша держава робить усе, аби зупинити тілесну хворобу. Ми ж, як справжні християни, повинні у ці дні турбуватися не тільки про своє тіло, а й про власну душу. Слід пам’ятати, що від хвороби померти може кожен з нас, однак слід розуміти, що якщо Господь посилає нам такий  хрест, то донести його слід, наслідуючи заповіді Євангелія. Адже ми, християни, віруємо, що після смерті починається вічне життя, а там тільки Бог та Святая Святих.

Тому, дорогі браття та сестри, будемо жити так, як вчить нас Святе Євангеліє, любити Бога і свого ближнього, як самого себе.

Звернення

Вас може зацікавити

Архієреї, духовенство та миряни єпархії взяли участь у святкуваннях з нагоди 1033-річчя Хрещення Русі

Редактор Головний

Напередодні дня пам’яті Казанської ікони Богородиці єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння у Свято-Покровському храмі. ФОТО

Редактор Головний

Волинська єпархія організовує паломницьку поїздку по монастирям та храмах Києва

Редактор Головний