2.9 C
Lutsk
Вівторок, 10 Грудень, 2019
Волинська єпархія Новини

За три дні загальноєпархіальний хресний хід відвідав 20 сіл Рожищенського благочиння. ФОТОРЕПОРТАЖ

Упродовж трьох днів, з 25 по 27 жовтня, загальноєпархіальний хресний хід відвідав 20 сіл Рожищенського благочиння та храм у місті Рожище.

Нагадаємо, Хресним ходом усі парафії єпархії відвідують три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, ікона Жінок Мироносиць, написана на Святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих.

У п’ятницю, 25 жовтня, хрестохідці відвідали Свято-Дмитрівський храм у селі Рудня, Свято-Володимирський – у селі Дубище, Святої Рівноапостольної Марії Магдалини – у селі Носачевичі, Свято-Покровський – у селі Крижівка, Свято-Миколаївський – у селі Луків та Свято-Різдво-Богородичний – у селі Топільно.

У суботу, 26 жовтня, святині завітали до Свято-Стефанівського храму у селі Пожарки, до Свято-Вознесенського – у селі Кобче, до Свято-Троїцького – у селі Сокіл, до Свято-Успенського – у селі Навіз, до Свято-Казанського – у селі Духче, до Свято-Петро-Павлівського – у селі Іванівка, до Свято-Покровського – у селі Мильськ та до Свято-Миколаївського – у селі Переспа.

Зранку в неділю, 27 жовтня, у Свято-Михайлівському храмі міста Рожище була звершена Божественна літургія, опісля ікони відвідали також і Свято-Миколаївський храм у селі Кременець, Свято-Троїцький – у селі Рудка Козинська, Свят. Іоанна Милостивого у селі Любче, Свято-Георгіївський у селі Залісці, Свято-Луківський у селі Доросині та Свято-Воскресенський у селі Кияж.

У кожному селі віряни з відчуттям радості зустрічали святині краю. Під відкритим небом та зі щирими молитвами люди зустрічали Богородицю у своїх селах.

У храмах, які відвідують хрестоходці, традиційно служать молебень з акафістом.

Рудня

Дубище

Носачевичі

Крижівка

Луків

Топільно

Пожарки

Оленівка

Кобче

Сокіл

Навіз

Духче

Іванівка

Мильськ

Переспа

Рожище

Кременець

Рудка-Козинська

Любче

Залісці

Вас може зацікавити

У Свято-Успенській Почаївській Лаврі розпочались святкування з нагоди дня обрітення мощей прп. Іова, ігумена Почаївського

Керуючий єпархією звершив Божественну літургію у Різдво-Богородичному храмі Луцька. ФОТО

Проповідь у день пам’яті Святого Великомученика та Цілителя Пантелеймона