1.7 C
Lutsk
Понеділок, 8 Березень, 2021
Волинська єпархія Новини

Викладачі та вихованці Недільної школи храму Волинської ікони Божої Матері м. Луцька здійснили паломництво до Почаєва. ФОТО

У Понеділок 26 жовтня 2020 року, по благословенню архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла викладачі та вихованці Недільної школи храму Волинської ікони Божої Матері м. Луцька на чолі з благочинним Луцького центрального округу, настоятелем місцевого Храму прот. Олександром Богдановим,  здійснили паломницьку поїздку до Свято Успенської Почаївської лаври.
Кожен свідомий православний християнин покликаний до того, щоб бути носієм Священного Передання. Отже, ми повинні знати життя Церкви в різних її проявах. Це і архітектура, і іконопис, і особливості богослужбової практики. Це також благочестиві звичаї і традиції, житія святих і, кажучи ширше, – історія нашої Церкви.
Паломництва дозволяють розширити наші уявлення про світ, вийти за межі свого приходу і придбати такі пізнання про Церкву, які неможливо отримати, сидячи вдома на дивані.
Паломницькі поїздки дають нам живі ілюстрації до занять у Недільній школі. Одна справа – прочитати, інша справа – побачити. Побачиш один раз Почаївську лавру, Лаврський скит чи джерело праведної Анни – і запам’ятаєш назавжди, і прославив Бога за те, що зберіг для нас ці чудові пам’ятники архітектури.
Монастирі та храми завжди були не тільки місцем для молитви, а й культурними центрами. Тут століттями накопичувалися книги, ікони, твори прикладного мистецтва, вироби народних промислів. Паломницька поїздка дає прекрасну можливість познайомитися з історією, архітектурою, іконописом, духовними традиціями України.

Вас може зацікавити

Напередодні неділі про розслабленого єпископ Афанасій очолив всенічне бдіння. ФОТО

Редактор Головний

У Свято-Успенській Почаївській Лаврі розпочались святкування з нагоди дня обрітення мощей прп. Іова, ігумена Почаївського

Редактор Головний

Напередодні неділі 4-ої після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл звершив Всенічне бдіння. ФОТО

Редактор Головний