1.7 C
Lutsk
Понеділок, 8 Березень, 2021
Волинська єпархія Новини

Єпископ Афанасій освятив храм у Скобелці, побудований замість захопленого “ПЦУ”. ФОТО

27 жовтня 2020 року з благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, єпископ Афанасій освятив престол і звершив першу Божественну Літургію у Свято-Миколаївській парафії села Скобелка Горохівського району Волинської області. Церкву побудували замість захопленої представниками «ПЦУ» за чотири місяці.

Владиці співслужили благочинний Горохівського округу протоієрей Валерій Пилипчук, настоятель ієрей Назарій Філіпович і духовенство Волинської, Рівненської та Київської єпархій.

Після прочитання Євангелія владика звернувся до віруючих зі словами проповіді.

Минулого року релігійна громада села Скобелка залишилася без храму, однак зберегла своє існування. Менш як пів року тому віряни розпочали будівництво нової церкви, де віднині й будуть звершуватися богослужіння.

Позбавлені храму, але не віри, відірвані були від стін храму попереднього, але лишилися з Господом, замість земного – обрали духовне. Чимало трудів було зроблено для того, щоб в маленькому селі повстав новий храм. Довелося пройти безліч спокус і випробувань, які увінчалися спільним духовним піднесенням і торжеством. З допомогою благодійників, наполегливою працею настоятеля ієрея Назарія, всіх парафіян, від маленького до найстаршого, які доклали безліч зусиль при будівництві храму, який є свідченням істини чистоти Святого Православ’я.

Після завершення богослужіння владика привітав парафіян з освяченням храму, настоятель подякував владиці та всім присутнім за спільну молитву. Парафіяни привітали настоятеля з Днем Ангела і ювілеєм — 30-річчям. Після чого відбулася спільна трапеза.

 

 

Вас може зацікавити

Нічого не змінилось, окрім приміщення: У Скобелці відзначили перше престольне свято після захоплення храму. ФОТО

Редактор Головний

У Луцьку освятили тимчасовий храм на честь прп. Серафима Саровського

Редактор Головний

Парафіяни Свято-Дмитрівського храму села Вишнів зібрали допомогу українським воїнам у зону ООС. ФОТО

Редактор Головний