1.7 C
Lutsk
Неділя, 24 Січень, 2021
Волинська єпархія Новини

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди 25-річчя освячення престолу у Береську. ФОТО

10 грудня 2020 року виповнилося 25 років з дня освячення престолу на честь Успіння Божої Матері с. Береськ Рожищенського району.

Тож з цієї нагоди була звершена святкова Божественна літургія, очолив яку вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

Йому співслужили  настоятель кафедрального собору прот. Володимир Яцишин, настоятель місцевого храму прот. Федір Сігнаєвський та сонм священнослужителів єпархії.

Опісля прочитання Євангелія архієрей звернувся до присутніх зі словом проповіді.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Також духовенство піднесло заупокійні молитви за всіх будівничих та парафіян храму, які вже відійшли у вічність.

Владика Афанасій передав вітання від керуючого єпархією архієпископа Нафанаїла та привітав настоятеля й усіх прихожан з 25-річним ювілеєм освячення престолу та побажав православній громаді завжди перебувати під молитовним покровом Пресвятої Богородиці.

У свою чергу, настоятель храму щиро подякував Архіпастирю за спільну молитву та попросив архіпастирського благословення й надалі трудитись на благо Христової Церкви.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій очолив Божественну літургію у день престольного свята Свято-Покровського храму Луцька

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив Богослужіння у древньому ротондовому храмі села Озденіж. ФОТО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій звершив чин закладки храму у с. Озеряни, який будуватимуть замість захопленого. ФОТО

Редактор Головний