23.3 C
Lutsk
Четвер, 11 Серпень, 2022
Волинська єпархія Всі новини

Єпархіальний табір “Стежина добра” відкрив зміну для особливих дітей

Православний табір у селі Старосілля відкрив двері для дітей та батьків з двох волинських громадських організацій – «Янголята» та «Джерело життя».

21-26 травня 2022 року у православному таборі «Стежина добра», який щороку приймає дітей на відпочинок при Свято-Троїцькому жіночому монастирі Волинської єпархії УПЦ, надали можливість відпочити сім’ям із дітьми з особливими потребами, – пише СПЖ.

Протягом тижня гості монастиря могли відпочити, відволіктися від нинішніх подій. Дітям підготували майстер-класи, спортивні заняття, їх залучали до богослужінь, духовної роботи.

Діти з розладом аутистичного спектру (РАС), чиї сім’ї об’єдналися в громадську організацію «Янголята», приїхали до вже добре знайомого табору сьомий рік поспіль. Починаючи з 2015 року, за винятком на період карантину, єпархіальний православний табір дає їм можливість сімейного відпочинку та адаптації до церковного життя.

Нагадаємо, цього року «Стежина добра» знову приймає дітей на відпочинок. Протягом літа 2022 року у таборі заплановано п’ять змін, перша запрацює 14 червня, п’ята – 29 липня.

Вас може зацікавити

Важливо не те, що ми думаємо про Бога, а як ми до Нього ставимося, – митр. Антоній (Паканич)

Редактор Головний

26 грудня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Напередодні річниці освячення храму єпископ Афанасій очолив всенічне бдіння у с. Ярівка. ФОТО

Редактор Головний