5 C
Lutsk
Субота, 16 Жовтень, 2021
Волинська єпархія Новини

У дні Різдвяних свят вихованці місіонерського клубу “Іоаннівська сім’я” відвідали діток у психіатричній лікарні Луцька

Дитячий світ – це лагідність і тепло,

це безліч незабутніх вражень і моментів,

це світ, у якому чудеса реальністю стають

і дива із дня у день приходять в гості.

Саме до таких малюків, які своєю щирою посмішкою здатні розтопити навіть найзакам’яніліші людські серця, під час Різдвяних свят, з благословіння архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, ПМК “Іоаннівська сім’я” на чолі зі своїм духовним наставником – головою місіонерського відділу протоієреєм Романом Якубовичем, завітали до дитячого відділення психіатричної лікарні міста Луцька.

Усі присутні отримали чудову нагоду висловити свою велику радість з допомогою щирої посмішки, щасливих вигуків та оплесків. Привітання із Різдвом Христовим для малят було організовано завдяки костюмам анімованих персонажів із популярних мультфільмів.

Мешканці дитячого відділення забавлялись у сніжки, обвішували бурульки і грали ще у велику кількість інших захоплюючих рухливих ігор. Від переповнених емоціями дитячих сердець можна було відчути радість, тепло і велику-велику любов, якою можна було обійняти всіх оточуючих.

Блаженна та людина, яка віднайшла для себе у душі дитячу щирість і простоту… Лунала тут і святкова колядка, і смачненькі подаруночки дійшли до свого призначення – до маленьких ангелочків дитячого відділення психіатричної лікарні.

Даруйте добро, бо лише тоді ви зможете відчути істинний смак небесного щастя і блаженства, яке не буде вже мати для вас завершення, а стане новим початком, новим натхненням до творчості.

Вас може зацікавити

Волинська єпархія організовує паломницьку поїздку у Святогірську Лавру

Редактор Головний

Митрополит Кіпрської Церкви звернувся до Президента України, уряду та парламенту

Редактор Головний

У Волинській духовній семінарії відбулися вступні іспити. ФОТО

Редактор Головний