-0.6 C
Lutsk
Понеділок, 28 Листопад, 2022
Волинська єпархія Новини

Волинська єпархія запрошує на традиційний Різдвяний благодійний концерт. АНОНС

У вівторок, 21 січня 2020 року, у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка відбудеться 26-ий Різдвяний благодійний концерт для збору коштів дітям-сиротам, хворим і нужденним.

Із благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла Волинська єпархія Української Православної Церкви збирає усіх небайдужих, щоби спільними зусиллями здійснювати справи милосердя та допомагати дітям-сиротам, хворим та нужденним для слави Божої.

Благодійниками будуть не лише глядачі у залі, але й творчі колективи та артисти, що прийдуть поділитись своїми виступами та порадують різдвяними колядками та віншуваннями.

Традиційно у благодійному концерті візьмуть участь церковні хори Волинської єпархії, світські колективи, вихованці дитячих недільних та музичних шкіл, а також нові виконавці. Цього року особливим гостем заходу буде переможець вокального шоу «Голос країни» прот. Олександр Клименко.

Тож підтримаймо разом це щорічне благодійне різдвяне дійство, щоб подарувати трішки радості всім, хто перебуває у скруті та потребує нашої підтримки, а заодно продовжуймо колядувати та прославляти новонародженого Богомладенця Іісуса Христа.

Початок о 18:00.

Усі бажаючі долучитись до благодійної справи можуть переказати кошти на рахунок:

Управління Волинської єпархії Української Православної Церкви

ЄДРПОУ 21732641 ПАТ “АЛЬФА-БАНК” р/р 26006021171901 МФО 300346


Для закордонних переказів:

IBAN

UA81300346000002600602171901 Альфа-Банк
Управління Волинської єпархії Української Православної Церкви
МФО 300346

Вас може зацікавити

У Свято-Успенській Почаївській Лаврі розпочались святкування з нагоди дня обрітення мощей прп. Іова, ігумена Почаївського

Редактор Головний

Напередодні неділі про розслабленого єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння

Редактор Головний

В Озденіжі зустрінуть копію чудотворної ікони праведної Анни, написану на Афоні

Редактор Головний