30.5 C
Lutsk
Середа, 17 Липень, 2024
Волинська єпархія Новини

Вітаємо прот. Віктора Михалевського з 20-річчям священницької хіротонії

Керуючий єпархією архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл разом з духовенством єпархії вітає протоієрея Віктора Михалевського, благочинного Цуманської округи з нагоди 20-річчя його священницької хіротонії та 20-річчя служіння на парафії і бажає благодатної допомоги Божої у високому священницькому служінні, міцності сил та нескінченної духовної радості від Господа і Спасителя нашого.

До урочистих та щирих вітань також приєднуються парафіяни храму на честь Різдва Христового с. Городище Ківерцівського району. 

   20 років тому ще зовсім молодим прийшов до нас отець Віктор (Михалевський ). За час нашого спільного служіння Богу ми щиро полюбили  батюшку. Він молодий, дужий і дуже добрий, і нам з ним добре, легко і надійно. Наше стадо маленьке, але у нас вірний і мудрий пастир, що вміє згуртувати і не заведе у погибель. Людяний і тактовний, дбайливий і працьовитий, невтомний у молитві, він ще нікому не відмовив, коли звертались до нього з проханням помолитись, порадити, розсудити, виконати треби.

Словом і прикладом свого життя він зміцнює нашу віру, наставляє на шлях спасіння, утверджує  у правильності вибору кожного з нас, непохитно стоїть в істинній канонічній церкві.

Гарні його служби, змістовні і мудрі проповіді, велика увага і привілля до людей, щире бажання допомогти кожному. Від того й паства боголюбива, дорожить своєю церквою і дбає про неї.

Отець Віктор не лише хороший духівник,а й відмінний господар. За 20 років служіння у нашому храмі ним зроблено так багато: розписано храм в середині, поновлено фасад, встановлено нову огорожу, довкола церкви виклали бруківку і зробили квітник. Ніякий холод нам тепер не страшний, адже  ми маємо опалення. І тепер наш храм не лише серце села, а й справжня окраса, в ньому світло і радісно. Наш батюшка дбає не лише про свій храм. Цього річ його обрали благочинним Цуманського благочиння і тепер він опікується великою кількістю православних.

Сам батюшка живе просто, у старенькій підлатаній церковній хатинці, невибагливій  у побуті.

Ми щиро дякуємо нашому настоятелю за його труди на благо нашої громади. Нехай Милосердний Господь віддячить з сторицею за його труди. Хай міцніє Ваша віра у Бога і довіра до людей, хай не миліє любов і сила, і живиться Богом джерело життя, хай іскриться Ваша надія і запалює інших на служіння Богу.

Благословенні будьте, отче Вікторе!

      З повагою прихожани храму Різдва Христового

с. Городище Ківерцівського р-н.

Вас може зацікавити

У ВДС вкотре розпочалось читання Неусипного Псалтиря. ФОТО

Редактор Головний

У кафедральному соборі відзначили день пам’яті святих мучеників Маккавеїв. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний

Студенти семінарії привітали діток вітальними виступами, приуроченими свт. Миколаю. ФОТО

Редактор Головний