День Святої Трійці є престольним святом Троїцького храму міста Олика. Цьогоріч православна громада молитовно відзначила ювілей – 140 річчя з часу побудови і освячення дому Божого.
Отож престольний празник, який відзначається на свято народження Церкви Христової – П’ятидесятниці, для православних Олики став днем особливого церковного торжества.
Божественну Літургію, у Свято-Троїцькому храмі міста Олика, в день Святого Духа, 1 червня, з благословення митрополита Волинського і Луцького Нафанаїл, очолив вікарій Волинської єпархії архієпископ Камінь-Каширський Афанасій. Йому співслужили настоятель парафії протоієрей Микола Яковлюк та сонм священнослужителів.
Після Літургії відбувся Хресний хід. Владика Афанасій передав настоятелю і парафіянам благословення і вітання від керуючого єпархією, а також привітав їх із престольним святом та ювілеєм храму.













