10 травня 2026 року, у п’яту неділю після Світлого Христового Воскресіння, з благословіння митрополита Волинського і Луцького Нафанаїла, відбулася особлива молодіжна зустріч, яка об’єднала духовне зростання, практичний досвід служіння та щире братнє спілкування. Захід пройшов у теплій та натхненній атмосфері.
День розпочався зі спільної зустрічі молоді, розподілу обов’язків та обговорення програми заходу, що стало доброю нагодою для налагодження командної роботи та зміцнення духу єдності.
На початку зустрічі з вітальним словом до присутніх звернувся очільник Молодіжного відділу архімандрит Ілля Вишневський. Протоієрей Степан Ярема виголосив лекцію на тему «Воскресіння. Хронологія подій», під час якої учасники змогли глибше осмислити євангельські події та по-новому поглянути на велич Христового Воскресіння.
Особливий інтерес викликав відкритий диспут за участі архімандрита Іллі Вишневського, диякона Іллі Воронюка, Анни Воронюк та членів молодіжної ради.
Під час зустрічі учасники мали нагоду дізнатися про особливості організації молодіжного фестивалю «Фавор», а також почути практичний досвід праці з дітьми різних вікових категорій, молоддю та людьми з інвалідністю під час проведення православного дитячого табору «Стежина Добра». Дискусія стала живим свідченням того, як через спільну працю, відповідальність та віру народжуються важливі молодіжні ініціативи.
Окрему увагу було приділено темі взаємин і командної праці. Кризова психологиня Лєна Шторм провела змістовну лекцію-тренінг «Як реалізувати масштабний православний проєкт і не посваритися в процесі». Учасники отримали цінні поради та практичні інструменти для збереження миру, взаєморозуміння й підтримки у спільному служінні.
Завершився день у атмосфері «Конкурсу знавців Соборних послань». Архімандрит Феофан (Кирилюк) виступив з заключним словом та натхненною промовою в підтримку учасників. Молодь продемонструвала вражаючі знання, а спільна вечеря стала ідеальним фіналом для обміну враженнями.
Організацією заходу займалась Молодіжна рада, яка функціонує при Молодіжному відділі Волинської єпархії.
Дякуємо всім, хто долучився! Це було пізнавально, натхненно та дуже тепло!










