У понеділок, 11 травня 2026 року, в храмі святих рівноапостольних Кирила і Мефодія при Волинській духовній семінарії відбулася зустріч випускників 2021 року з нагоди п’ятої річниці завершення навчання.
З благословіння керуючого Волинської єпархії митрополита Нафанаїла, святкове богослужіння очолив проректор із виховної роботи ВДС архімандрит Кирил (Видрич). Йому співслужили класний наставник протоієрей Роман Якубович, випускники семінарії 2021 року у священному сані та викладачі ВДС.
Під час Божественної літургії духовенство піднесло молитви за здоров’я викладачів і студентів семінарії, а також помолилося за упокій спочилих викладачів духовної школи.
Окрім цього, були піднесені особливі молитви за мир в Україні та перемогу українського війська.
Після завершення Божественної літургії у храмі було звершено Подячний молебень, під час якого випускники подякували Господу за роки навчання, духовне становлення та можливість знову зібратися разом у стінах рідної alma mater.













