16.1 C
Lutsk
Субота, 6 Червня, 2026
Волинська єпархія Всі новини Новини

У Волинській духовній семінарії відбулась підсумкова Педагогічна рада за 2025-2026 н. р.

У вівторок, 19 травня 2026 року, у Волинській духовній семінарії відбулося засідання Педагогічної ради, присвячене підсумкам 2025-2026 навчального року.

Зібрання викладацької корпорації очолив ректор ВДС архімандрит Євменій (Михалевський).

У засіданні взяли участь проректор з навчальної роботи архімандрит Феофан (Кирилюк), проректор з наукової роботи протоієрей Олександр Федчук, проректор з виховної роботи архімандрит Кирил (Видрич), секретар Педагогічної ради ієрей Павло Чамахуд, а також викладацький склад семінарії.

Педагогічна рада розглянула питання успішності студентів за звітний навчальний рік, а також обговорила актуальні аспекти життя та діяльності духовної семінарії.

Наприкінці засідання ректор подякував усім викладачам за самовіддану працю та побажав Божого благословення на подальші труди во славу Святої Церкви.

Вас може зацікавити

Троє синів залишилися без батька: у Луцьку попрощалися з військовослужбовцем

Редактор Головний

СВЯТКОВЕ ПАСХАЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ У ВІВТОРОК СВІТЛОЇ СЕДМИЦІ

Редактор Головний

Чому великомучениця Варвара зображується на іконах з чашею в руці

Редактор Головний