У вівторок, 19 травня 2026 року, у Волинській духовній семінарії відбулося засідання Педагогічної ради, присвячене підсумкам 2025-2026 навчального року.
Зібрання викладацької корпорації очолив ректор ВДС архімандрит Євменій (Михалевський).
У засіданні взяли участь проректор з навчальної роботи архімандрит Феофан (Кирилюк), проректор з наукової роботи протоієрей Олександр Федчук, проректор з виховної роботи архімандрит Кирил (Видрич), секретар Педагогічної ради ієрей Павло Чамахуд, а також викладацький склад семінарії.
Педагогічна рада розглянула питання успішності студентів за звітний навчальний рік, а також обговорила актуальні аспекти життя та діяльності духовної семінарії.
Наприкінці засідання ректор подякував усім викладачам за самовіддану працю та побажав Божого благословення на подальші труди во славу Святої Церкви.







