7.2 C
Lutsk
Понеділок, 20 Вересень, 2021
Волинська єпархія Всі новини

У «Стежині добра» відпочивали особливі – підопічні Центру реабілітації інвалідів «Джерело життя»

Упродовж кількох днів, з 4 по 9 вересня 2021 року, в православному таборі «Стежина добра», що діє при Свято-Троїцькому жіночому монастирі села Старосілля, вже вкотре відпочивала зміна для молоді з громадської організації «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя».

Дехто завітав сюди вперше, проте більшість регулярно приїжджають, щоб відпочити у цьому мальовничому куточку Маневицького краю. Цього разу майже три десятки молодих людей мають можливість оздоровитися на свіжому повітрі серед соснового лісу, поспілкуватися, побути на лекціях та помолитись у монастирському храмі.

Дехто з батьків відзначає, що тут, у затишку табору на території монастиря, вони стають ближчими не лише до Бога, але і до своїх дітей.

Заступник голови правління ГО «Джерело життя» Алла Антонюк подякувала голові єпархіального відділу у справах молоді архімандриту Іллі (Вишневському) та його команді, яка задіяна в організації особливої табірної зміни.

Вас може зацікавити

У Брониці встановили куполи та хрести на храм, який будують замість захопленого

Редактор Головний

Священники Волинської єпархії УПЦ та студенти ВДС привітали працівників Державної фіскальної служби у Волинській області з Різдвом Христом

Редактор Головний

У день пам’яті вмч. Варвари єпископ Афанасій очолив Божественну Літургію у с. Кути. ФОТО

Редактор Головний