1 C
Lutsk
Четвер, 23 Січень, 2020
Відео Волинська єпархія Документи Загальноцерковні Інтерв’ю Новини Основи православ'я Проповіді Публікації Творіння святих отців УПЦ Фото

У приділі Святих Жінок Мироносиць кафедрального собору вперше відзначили престольне свято. ФОТО

12 травня 2019 року, у день пам’яті святих Жінок Мироносиць, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у приділі нижнього храму собору Всіх Святих землі Волинської.

Святкове богослужіння було звершене на честь першого престольного свята, повідомляють у прес-службі єпархії.

У цей день Церква згадує святих Марію Магдалину, Марію Клеопову, Саломію, Іоанну, Марфу, Марію, Сусанну та інших Жінок Мироносиць, а також Йосифа Аримафейського і таємного учня Спасителя – Никодима.

За богослужінням лунала молитва за мир в Україні та єдність світового православ’я.

По завершенні літургії архіпастир привітав настоятеля, кліриків та громаду собору з першим престольним святом приділу нижнього храму, а дівчат та жінок з днем пам’яті святих Жінок Мироносиць.

До вітань долучились сестри милосердя з Православного сестринства на честь святих Жінок Мироносиць, духівником яких є клірик собору, протоієрей Андрій Нікітіч. Разом зі священиком сестри влаштували святкову трапезу, до якої запрошували усіх прихожан, що прийшли до храму.

Вас може зацікавити

Неділя – вихідний день, коли можна виспатися, побути з сім’єю, а треба вставати та йти до храму…

Духовенство Волинської єпархії привітало з Різдвом Христовим працівників Волинського обласного управління лісового господарства

Нам важко без нашого храму: фотозвіт ще двох днів загальноєпархіального хресного ходу