3 C
Lutsk
Вівторок, 28 Січень, 2020
Відео Волинська єпархія Документи Загальноцерковні Інтерв’ю Календар Новини Основи православ'я Проповіді Публікації Творіння святих отців УПЦ Фото

У Почаївській Лаврі провели фестиваль Пасхальних піснеспівів. ФОТО

У неділю, 19 травня, в день пам’яті преподобного Іова, в Троїцькому соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври відбувся ІV-й фестиваль Пасхальних піснеспівів. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Тринадцять хорових колективів прибули з різних областей Західної України: хор вихованців Почаївської Духовної Семінарії, хор храму Воскресіння Христового м.Остріг, дитячий хор храму Різдва Пресвятої Богородиці м.Хмельницький, хор «Святвечір» м.Луцьк, дитячий хор храму Преподобних Іова та Амфілохія Почаївських, дитячий хор храму Різдва Божої Матері м.Кременець, хор скиту святої Анни села Онишківці, хор храму Покрову Божої Матері м.Кременець, хор студентів Кременецького Регентського Училища, хор храму святого Миколая м.Борщів, хор храму святого князя Олександра Невського м.Радивилів, хористи Свято-Преображенського кафедрального собору м.Шумська та архієрейський хор Свято-Успенської Почаївської лаври.

Усіх учасників Великоднього фестивалю було близько 350, багато дорослих та дитячих колективів брала участь вперше у цьому заході.

Наприкінці Великоднього концерту настоятель Почаївської Лаври звернувся з вітальним словом до гостей та учасників фестивалю та разом із протоієреєм Георгієм Прокопчуком вручив грамоти і подарунки.

«Складається добра традиція, що під час Пасхалії ми збираємося і ділимося своїм, хоч маленьким, але щирим співом. Кожен учасник, в міру своїх здібностей і талантів на сьогоднішньому фестивалі намагався прославляти Спасителя, що Воскрес», — зазначив настоятель Почаївської обителі.

Вас може зацікавити

Мистецькі майстер-класи та вечірня: завершився третій день “Фавору”. ФОТО

Вулицями Луцька пройшов велелюдний хресний хід. ФОТО. ВІДЕО

Зустріч із Церквою: детальніше про воцерковлення немовлят