15.6 C
Lutsk
Четвер, 6 Жовтень, 2022
Волинська єпархія Всі новини Фото

У неділю 7-му після Пасхи Архіпастир звершив Божественну літургію у кафедральному соборі. ФОТО

5 червня 2022 року, у Неділю 7-му після Пасхи, святих отців I Вселенського Собору, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству співслужили співслужили архімандрит Фотій (Бегаль),  завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму прот. Володимир Яцишин, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики храму.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після відпусту керуючий єпархією звернувся до пастви зі словом проповіді та привітав усіх неділею, побажавши, щоб Господь благословив миром українську землю.

Вас може зацікавити

29 серпня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

16 травня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Любов без Бога є лише комерцією — Блаженніший Митрополит Онуфрій

Редактор Головний