6.7 C
Lutsk
Понеділок, 27 Вересень, 2021
Волинська єпархія Новини

У неділю 24-у після П’ятидесятниці єпископ Афанасій відвідав гониму громаду с. Ясенівка. ФОТО. ОНОВЛЕНО

22 листопада 2020 року, у неділю 24-ту після П’ятидесятниці, вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій з архіпастирським візитом відвідав гониму громаду на честь ікони Божої Матері Скоропослушниця с. Ясенівка Рожищенського району (Копачівський благочинний округ).

Нагадаємо, що православна громада села невдовзі після освячення храму його втратила. Під час сумнозвісних подій початку 2019 року новозбудовану церкву передали громаді “ПЦУ”, тож нині  православні вимушені молитись у хатині.

Цього дня Його Преосвященству співслужили настоятель кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської прот. Володимир Яцишин та настоятель місцевої громади священник Андрій Грисюк.

Опісля прочитання Євангелія архієрей звернувся до присутніх зі словом проповіді.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Наприкінці богослужіння владика Афанасій передав вітання від керуючого єпархією архієпископа Нафанаїла, а також наголосив і на тому, що будь-які випробування роблять віруючу громаду тільки сильнішою. Відтак, Його Преосвященство побажав усім вірянам завжди і в усьому звертатись у молитвах до Богородиці.

Також владика закликав громаду і далі гідно нести світло Христове у власних серцях до кожного, хто його потребує. Архіпастир подякував віруючим за стійкість і побажав, долаючи особисті образи і сердечний біль, залишатися і далі достойними називатися християнами та покладатися у своєму житті на Господа нашого, Який є любов. Бо ця любов і є якраз доказом того, що ми – дійсно християни, адже Господь в Євангелії говорить: “По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою”. 

У свою чергу, отець настоятель щиро подякував Архіпастирю й усім присутнім за спільну молитву та підтримку у такі не прості часи та попросив архіпастирського благословення й надалі трудитись на благо Христової Церкви.

Вас може зацікавити

Відбулася сповідь священників Білостоцького благочиння. ФОТО

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл у неділю м’ясопусну провів духовні бесіди у кафедральному соборі

prvadmin

 Архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька. ФОТО

Редактор Головний