7.8 C
Lutsk
Вівторок, 2 Березень, 2021
Волинська єпархія Новини

У Неділю 21-у після П’ятидесятниці єпископ Афанасій очолив Божественну літургію у кафедральному соборі. ФОТО

1 листопада 2020 року, у Неділю 21-у після П’ятидесятниці вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. 

Його Преосвященству цього дня співслужили настоятель храму прот. Володимир Яцишин, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики кафедрального собору.

Після читання Святого Євангелія владика Афанасій звернувся до присутніх вірян зі словом проповіді, у якій наголосив на важливості щоденного читання слова Божого та на благодатному осіянні після таких духовних вправ. Єпископ Афафнасій навів слова свт. Ігнатія, який говорив, що ми повинні щоденно читати слова Євангельські у смиренні та надії на те, що не ми щось своїм розумом відкриємо, а сам Бог нам в цьому допоможе і відкриє нам саме те, що потрібно, аби через це стяжати у собі розум, мораль та свободу Євангельську.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Окрасою богослужіння був спів архієрейського хору храму Всіх святих Землі Волинської «Волинські Дзвони» під керівництвом Марії Федосюк-Вислоцької.

Опісля богослужіння владика привітав усіх з недільним днем та благословив усіх.

Вас може зацікавити

У нижньому приділі Свято-Іллінського храму міста Каменя-Каширського розпочато звершення постійних богослужінь. ФОТО

Редактор Головний

Священство Волинської єпархії зустріло єпископа Афанасія. ФОТО

Редактор Головний

У с. Смолява на Горохівщині громада, у якої відібрали церкву, будує новий храм. ФОТО

Редактор Головний