12 C
Lutsk
П’ятниця, 10 Квітень, 2020
Відео Волинська єпархія Документи Загальноцерковні Інтерв’ю Календар Новини Основи православ'я Проповіді Публікації Творіння святих отців УПЦ Фото

У Луцьку вдруге проведуть молитовний сніданок

Під час молитовного благодійного сніданку, який уже вдруге планують провести в Луцьку, збиратимуть кошти на придбання обладнання для Волинського обласного перинатального центру.

Про це стало відомо 16 травня під час засідання відповідної робочої групи, йдеться на сайті Луцькради. Участь у засідання взяли благочинний Луцького міського округу Волинської єпархії УПЦ протоієрей Олександр Богданов, радник міського голови Ігор Поліщук,  структурні підрозділи Луцької міської ради, представники правоохоронних органів та Волинської Ради Церков.

Як повідомив Ігор Поліщук, цього року благодійний захід планують провести 31 травня у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.

Зазначимо, зібрані минулого року під час заходу кошти спрямували для купівлі сучасного діагностичного лабораторного аналізатора, який вже використовується для обстеження важкохворих у онкогематологічному відділенні Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання.

Вас може зацікавити

Відтепер українці зможуть фотографуватися на паспорт у головних уборах

Редактор Головний

Волинське православне братство тверезості запрошує на спільну молитву та спілкування

Редактор Головний

Шестопсалміє як нагадування про Страшний суд

Редактор Головний