8 C
Lutsk
Середа, 26 Лютий, 2020
Волинська єпархія Новини Фото

У Камінь-Каширську провели в останню путь воїна АТО. ФОТО

1 липня 2019 р. в храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського собором духовенства УПЦ був звершений Чин заупокійного відспівування новоспочилого учасника АТО Валентина Івановича Мельника 1964 р. н. З благословення Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького богослужіння, котре супроводжував спів двох хорів – місцевого та міського храму Святого пророка Іллі, очолив благочинний протоієрей Стефан Михалюк, повідомляє сайт Камінь-Каширського благочиння.

В часі земного життя Валентин Іванович мав військове звання старшого лейтенанта, проходив службу в 131-му окремому розвідувальному батальйоні на посаді заступника командира роти з виховної роботи, був заступником голови ради правління громадської організації ветеранів АТО-ООС “Побратим”.

Отець благочинний, висловлюючи слова співчуття рідним, побратимам та всім, хто прийшов провести Воїна Валентина в останню земну путь, закликав присутніх не забувати про його безсмертну душу в своїх молитвах та бути гідними подвигу Героя – захисту миру та цілісності нашої Держави рідної України.

Вічная пам’ять…

Вас може зацікавити

Закінчився 16-ий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний

Волинська єпархія запрошує у безплатне паломництво до Києва на день Хрещення Русі

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив всенічне бдіння напередодні Неділі 13-ї після П’ятидесятниці. ФОТО

Редактор Головний