20 C
Lutsk
Неділя, 14 Серпень, 2022
Волинська єпархія Всі новини

У храмі села Усичі помолилися за спокій душ померлих 10 років тому настоятеля протоієрея Миколая та матушки Марії

21 серпня 2021 року, з благословіння архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, священники Білостоцького благочиння звершили Божественну літургію у храмі первомученика та архідиякона Стефана села Усичі. Також духовенство звершило і панахиду у день десятої річниці з дня смерті прот. Миколая Назарука, який прослужив у місцевому храмі понад 60 років.

Очолив молитву благочинний округи прот. Володимир Мелесь, якому співслужили клірики округи.


Довідково: 21 серпня 2011 року помер найстаріший клірик Волинської єпархії, настоятель Свято-Стефанівського храму села Усичі Луцького району протоієрей Микола Назарук.

Священик народився 7 серпня 1921 року у селі Гать Луцького району у селянській родині. У 1942 році Микола Тимофійович поступив на курси псаломщиків при Луцькому кафедральному соборі, по закінченні яких був направлений псаломщиком у село Усичі. Після одруження (матушка Марія померла 3 серпня 2011 року) у 1944 році єпископом Волинським і Рівненським Миколаєм був рукопокладений у сан диякона і призначений у цей же Свято-Стефанівський храм. У 1953 році отець Микола був рукопокладений архієпископом Волинським і Рівненським Паладієм у сан священика і призначений настоятелем Свято-Стефанівського храму села Усичі, де і прослужив аж до самої смерті.

Цього року минула десята  річниця від дня, коли він відійшов у вічність.

Вас може зацікавити

11 червня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

29 грудня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл привітав з Різдвом Христовим організації, що опікуються особливими дітьми. ФОТО

Редактор Головний