8.5 C
Lutsk
Понеділок, 18 Листопад, 2019
Волинська єпархія Новини Фото

У день П’ятидесятниці єпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькій обителі. ФОТО

16 червня 2019 року, в день свята П’ятидесятниці, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію та велику вечірню в Свято-Троїцькому жіночому монастирі села Старосілля, Маневицького району, повідомляє офіційний сайт Волинської єпархії.

Його Преосвященству співслужили настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), голова єпархіального відділу у справах молоді ієромонах Ілля (Вишневський) та клірики Волинської єпархії.

Під час богослужіння єпископ Нафанаїл відзначив церковними нагородами:

  1. Протоієрей Андрій Марценюк, клірик Свято-Троїцького жіночого монастиря нагороджений правом служіння Літургії з відкритими Царськими вратами до «Отче Наш…»;
  2. Священник Павло Лебедич, настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла села Вишеньки нагороджений палицею;
  3. Священник Віктор Ковальчук, клірик Свято-Троїцького жіночого монастиря нагороджений палицею.

По завершенні Божественної Літургії Преосвященніший єпископ Нафанаїл очолив велику вечірню, за якою були прочитані особливі колінопреклонні молитви святителя Василія Великого.

Завершилось урочисте богослужіння Хресним ходом, під час якого були освячені квіти і зілля, які за благочестивим звичаєм вірні принесли цього дня до храму.

Опісля архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді, в якому нагадав вірним суть догмату про Святу Трійцю і розповів про свідчення Троїчності Божества у Старому та Новому Завіті.

Також єпископ Нафанаїл привітав насельниць і паломників зі святом П’ятидесятниці, яке є престольним святом Старосільського жіночого монастиря та побажав, щоб благодать Святого Духа завжди наповнювала їх душі любов’ю і сміливістю сповідувати істинну православну віру так, як сповідували її апостоли, мученики, сповідники та вчителі Христової Церкви.

Зі свого боку ігуменя Софія щиро подякувала керуючому Волинською єпархією за візит і звершену Божественну літургію та попрохала завжди згадувати у своїх молитвах Свято-Троїцьку обитель.

Вас може зацікавити

25 вересня – збори духовенства Волинської єпархії

У Свято-Пантелеймонівському храмі Луцька відзначили престольне свято. ФОТО

Архієпископ Нафанаїл освятив храм у селі Забороль Луцького району. ФОТО