-0.6 C
Lutsk
Понеділок, 28 Листопад, 2022
Волинська єпархія Новини

У день престольного свята Свято-Введенська громада села Печихвости молилися біля ікони з Грузії

У селі Печихвости парафіяни відібраного храму зібралися у своє престольне свято.

4 грудня 2019 року Свято-Введенська громада УПЦ села Печихвости Горохівського району Волинської області знову зібралася у своє престольне свято в домовому храмі, розміщеному в кімнаті будинку однієї з сімей прихожан.

Богослужіння звершували колишній настоятель храму отець Віктор Обдар і благочинний Горохівської округи протоієрей Валерій Пилипчук.

Незважаючи на те, що свято Введення у Храм Пресвятої Богородиці випав на робочий день, на богослужіння зібралася практично вся громада, яка зберегла юрисдикцію канонічної УПЦ. На літургії причастилися п’ятеро віруючих. Для поклоніння у храмі виставили ікону Введення, яку отцю Віктору подарував схиархімандрит Грузинської Церкви Серафим Біт-Харібі.

Свято-Введенський храм УПЦ в Печихвостах захопили представники УПЦ КП ще у 2014 році. Одна з сімей, що залишилися в УПЦ, віддала для потреб громади кімнату свого будинку. Настоятель отець Віктор прослужив у домовому храмі 10 місяців, після чого його перевели в інше благочиння Волинської єпархії. Незважаючи на відсутність постійного священнослужителя, вціліла громада залишається єдиною і вірною своїм переконанням.

Вас може зацікавити

У неділю про блудного сина архієпископ Нафанаїл провів духовні бесіди

Редактор Головний

Напередодні 10-ої річниці освячення єпископ Афанасій очолив всенічну у храмі на честь св. рівноап. княгині Ольги Луцька

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл звершив всенічну у Свято-Покровському храмі Луцька з нагоди престольного свята. ФОТО

Редактор Головний