-13.2 C
Lutsk
П’ятниця, 16 Січень, 2026
Волинська єпархія Всі новини Новини

У день пам’яті вмц. Параскеви П’ятниці громада УПЦ села Ратнів молитовно відзначила престольне свято

10 листопада 2024 року, у день пам’яті великомучениці Параскеви П’ятниці, вікарій Волинської єпархії УПЦ єпископ Камінь-Каширський Афанасій звершив Божественну літургію в храмі села Ратнів Луцького району, громада якого саме у цей день відзначає престольне свято.

Його Преосвященству співслужили настоятель парафії архімандрит Онуфрій (Куц) та клірики єпархії.

За богослужінням були піднесенні молитви за перемогу і мир в Україні, за наших воїнів-захисників та усіх постраждалих від війни українців.

Наприкінці богослужіння Архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді.

Розповідаючи життя великомучениці Параскеви, владика наголосив, що “Церква завжди була гонимою, Її хотіли знищити, але у кожен період гонінь з’являлись істинні діти Божі, які не боячись смерті й тортур, до останнього подиху зберігали вірність Господу та не покладаючи рук трудились, повторюючи подвиг святих апостолів, проповідуючи Христа Воскреслого навіть при загрозі смерті”.

“Тому сьогодні, – продовжував Архіпастир, – ми маємо брати приклад з таких святих людей та бути завжди готовими зберігати Христову Церкву та виховувати у любові й з молитвою майбутні покоління”.

Вас може зацікавити

Покаяння – це та справа, яка робить людину здатною до прийняття Бога,- Предстоятель. ВІДЕО

Редактор Головний

У храмах Волинської єпархії УПЦ зібрали понад півмільйона гривень допомоги постраждалим внаслідок підриву Каховської ГЕС

Редактор Головний

Підірвався на розтяжці: клірики Цуманського благочиння звершили Чин похорону захисника України

Редактор Головний