-19.4 C
Lutsk
Вівторок, 19 Січень, 2021
Волинська єпархія Новини

У Цумані відзначили престольне свято. ФОТО

Покров Пресвятої Богородиці – одне з найшанованіших свят у Церковному календарі. Хоча воно не є двунадесятим, але святкується Православною Церквою не менш торжествено. Сотні храмів присвячені Божій Матері в подяку за її Материнський Покров.

Один із таких храмів більш як півтора століття тому був побудований в селищі Цумань Ківерцівського району. З того часу цей день є пасхальним для православних мешканців селища, які поспішають до храму, щоб піднести подячні молитви Цариці Небесній.

Цей рік не став виключенням. До цуманського храму, з благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, прибули священники разом зі своїми прихожанами з сусідніх сіл.

Очолив богослужіння, яке супроводжувалося співом двох місцевих хорів, архімандрит Герман (Кулакевич) – прессекретар Рівненської єпархії, рідний брат настоятеля.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Завершилося святкування традиційним хресним ходом та многоліттям для всіх присутніх. Настоятель храму прот. Михаїл Кулакевич привітав усіх зі святом та подякував за спільні молитви.

 

 

Вас може зацікавити

Молебень з акафістом служили посеред дороги: Закінчився 15-ий день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний

Берегиня Одеси – Касперівська ікона Божої Матері. ВІДЕО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди 25-річниці освячення храму у с. Крижівка

Редактор Головний