15.6 C
Lutsk
П’ятниця, 7 Жовтень, 2022
Відео Всі новини УПЦ

У цьому році Пасха у нас особлива: сили зла згустилися над нашою головою, але Своїм Воскресінням Христос переміг зло, – Предстоятель

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій вітає зі Світлим Христовим Воскресінням.

«У цьому році Пасха у нас особлива, тому що Господь відвідав нас особливими випробуваннями і скорботами. Сили зла згустилися над нашою головою, але ми не нарікаємо і не униваємо, тому що Своїм Воскресінням Христос Спаситель переміг зло», — сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій у своєму щорічному відеозверненні до Свята Пасхи Христової, 24 квітня 2022 року.

Христос Воскрес!

Цими вічно живими словами поздоровляю всіх вас, дорогі брати і сестри, з нашим найбільшим християнським Празником – Воскресінням Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа.

В цьому році Пасха у нас особлива, тому що в цьому році Господь відвідав нас особливими випробуваннями і скорботами. Сили зла згустилися над нашою головою. Але ми не нарікаємо і не униваємо, тому що Своїм Воскресінням Христос Спаситель переміг зло.

Празник Воскресіння Христового – це є Празник торжества перемоги добра над злом, правди над неправдою, життя над смертю. І та людина, яка живе з Христом і у Христі, також отримує від Бога силу перемагати зло.

Воскресіння Христове змінило світ, тому що Своїм Воскресінням Христос Спаситель знищив пекло і відняв силу у смерті. Своїм Воскресінням Господь знову подарував нам дар Вічне Життя і блаженство, повернув нам втрачений Рай. Тепер Рай став доступний для кожної людини, людині треба тільки побажати жити в Раю.

Сьогодні ми смиренно дякуємо нашому Богові, Творцю і Создателю за те, що слово про Воскреслого Христа досягнуло нашої землі. Сюди приніс його наш просвітитель і апостол святий Андрій Первозванний.

Святий Андрій навчив нас вірувати у Воскреслого Христа, любити Бога і любити один одного. І ми сьогодні молимося і просимо, щоб святий Андрій предстояв перед Престолом Божим і попросив для нас Божого Благословіння, попросив, щоб Господь дарував нам мир і Божественну любов, щоб Господь дав нам сильне слово, яке би заставило замовчати зброю і відкрило вуста тих, хто благовіствує мир.

Ще раз вітаю Вас, дорогі брати і сестри, з Великим Днем Воскресінням Христового, з Пасхою Христовою, бажаю всім здоров’я, щастя, миру і Вічного Спасіння.

Нехай Світло Життя, яке засяяло із живоносного Гробу Господнього освятить наш розум і навчить нас любити Бога і любити один одного.

У ці священні дні об’єднаймося в спільній подячній і смиренній молитві до Бога і заспіваємо разом переможну пісню: «Христос воскресе из мертвых, смертию смерть поправ, и сущим во гробех живот даровав. Аминь».

Всіх вас, дорогі брати і сестри, ще раз поздоровляю з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою!

Христос Воскрес! Воістину Христос Воскрес!

Вас може зацікавити

Звернення Блаженнішого Митрополита Онуфрія до вірян перед початком Великого посту 

Редактор Головний

14 вересня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Людей, які живуть по совісті, сприймають як “вимираючий вид”, – митр. Антоній (Паканич)

Редактор Головний