Вівторок, 31 Січень, 2023
Відео Всі новини УПЦ

У цьому році Пасха у нас особлива: сили зла згустилися над нашою головою, але Своїм Воскресінням Христос переміг зло, – Предстоятель

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій вітає зі Світлим Христовим Воскресінням.

«У цьому році Пасха у нас особлива, тому що Господь відвідав нас особливими випробуваннями і скорботами. Сили зла згустилися над нашою головою, але ми не нарікаємо і не униваємо, тому що Своїм Воскресінням Христос Спаситель переміг зло», — сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій у своєму щорічному відеозверненні до Свята Пасхи Христової, 24 квітня 2022 року.

Христос Воскрес!

Цими вічно живими словами поздоровляю всіх вас, дорогі брати і сестри, з нашим найбільшим християнським Празником – Воскресінням Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа.

В цьому році Пасха у нас особлива, тому що в цьому році Господь відвідав нас особливими випробуваннями і скорботами. Сили зла згустилися над нашою головою. Але ми не нарікаємо і не униваємо, тому що Своїм Воскресінням Христос Спаситель переміг зло.

Празник Воскресіння Христового – це є Празник торжества перемоги добра над злом, правди над неправдою, життя над смертю. І та людина, яка живе з Христом і у Христі, також отримує від Бога силу перемагати зло.

Воскресіння Христове змінило світ, тому що Своїм Воскресінням Христос Спаситель знищив пекло і відняв силу у смерті. Своїм Воскресінням Господь знову подарував нам дар Вічне Життя і блаженство, повернув нам втрачений Рай. Тепер Рай став доступний для кожної людини, людині треба тільки побажати жити в Раю.

Сьогодні ми смиренно дякуємо нашому Богові, Творцю і Создателю за те, що слово про Воскреслого Христа досягнуло нашої землі. Сюди приніс його наш просвітитель і апостол святий Андрій Первозванний.

Святий Андрій навчив нас вірувати у Воскреслого Христа, любити Бога і любити один одного. І ми сьогодні молимося і просимо, щоб святий Андрій предстояв перед Престолом Божим і попросив для нас Божого Благословіння, попросив, щоб Господь дарував нам мир і Божественну любов, щоб Господь дав нам сильне слово, яке би заставило замовчати зброю і відкрило вуста тих, хто благовіствує мир.

Ще раз вітаю Вас, дорогі брати і сестри, з Великим Днем Воскресінням Христового, з Пасхою Христовою, бажаю всім здоров’я, щастя, миру і Вічного Спасіння.

Нехай Світло Життя, яке засяяло із живоносного Гробу Господнього освятить наш розум і навчить нас любити Бога і любити один одного.

У ці священні дні об’єднаймося в спільній подячній і смиренній молитві до Бога і заспіваємо разом переможну пісню: «Христос воскресе из мертвых, смертию смерть поправ, и сущим во гробех живот даровав. Аминь».

Всіх вас, дорогі брати і сестри, ще раз поздоровляю з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою!

Христос Воскрес! Воістину Христос Воскрес!

Вас може зацікавити

Блаженніший Митрополит Онуфрій прийняв делегації Помісних Церков

Редактор Головний

Священники єпархії звершили Таїнство Соборування для підопічних реабілітаційного центру “Джерело життя”

Редактор Головний

У день пам’яті апостола і євангеліста Луки гонима громада с. Доросині молитовно відзначила престольне свято

Редактор Головний