19.3 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Всі новини УПЦ

У Церкві Господь дає людині все, що потрібно для життя на землі і для спасіння на небі, – Предстоятель

Про це Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій розповів у своїй проповіді в храмі прп. Серафима Саровського в Пущі-Водиці, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

«У Церкві Господь дає людині все, що потрібно для благополучного земного житія і для отримання спасіння на небі. У Церкві людина хреститься, миропомазується, вінчається, приймає священство, єлеопомазується, бере участь у Таїнствах сповіді і Причастя й таким чином отримує ту Божу силу, яка необхідна нам для того, щоб ми благополучно пройшли земне буття і досягли вічного спасіння», – зокрема зазначив Предстоятель.

Як нагадав Архіпастир, сам Господь створив Церкву. Церква обіймає небо і землю.

«Небесна Церква складається з земних угодників і ангелів, а земна Церква складається з нас: тих, хто тут на землі вірує в Христа розп’ятого і воскреслого, — пояснив владика. — Незалежно від того, яка національність, якого кольору шкіра у людини, який соціальний статус вона має, де живе, — всі віруючі в Христа розп’ятого і воскреслого об’єднуються у велику, міцну сім’ю, яка й називається Церквою Христовою, Головою якої є сам Христос».

За словами Його Блаженства, як правова держава ґрунтується на верховенстві закону, так і в Церкві діє Закон — Закон Божий. І якщо людина знає та дотримується Закону Божого, то уникає багатьох бід.

«Цей Закон зберігає людину неушкодженою у складних обставинах життя. Цей Закон людині відкриває Бога, показує, який Бог є. Ми цим Законом зберігаємо чистоту своєї віри, тому що аби увійти в Царство Небесне, треба правильно пізнати Бога. Не просто знати, що Бог є, а пізнати Його. Інакше людина, якій відкриються врата Царства Божого, буде не в змозі увійти в них», — підсумував Митрополит Онуфрій.

Вас може зацікавити

Проповідь у четверту неділю після Пасхи, про розслабленого

Редактор Головний

Розпорядження архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла до благочинних єпархії

Редактор Головний

Гріх робить людей боягузами, тому треба знайти в собі сили покаятися – Блаженніший Митрополит Онуфрій .ВІДЕО

Редактор Головний