8.5 C
Lutsk
Понеділок, 18 Листопад, 2019
Волинська єпархія Новини Фото

Свято-Троїцький храм села Матейки відзначив 100-річний ювілей. ФОТО

23 червня 2019 року, у Неділю першу після П’ятидесятниці, день пам’яті всіх святих, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у селі Матейки Колківського благочиння на честь 100-літнього ювілею освячення місцевого Свято-Троїцького храму.

Про це йдеться на офіційному сайті єпархії.

Його Преосвященству співслужили благочинний Колківського округу протоієрей Петро Бугайчук, настоятель храму священник Володимир Сергійчук, настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики Колківського благочиння.

Під час богослужіння єпископ Нафанаїл нагородив настоятеля Свято-Троїцького храму священника Володимира Сергійчука золотим наперсним хрестом.

Наприкінці Літургії керуючий Волинською єпархією привітав усіх присутніх з 100-літнім ювілеєм Свято-Троїцького храму, подарувавши Богослужбове Євангеліє та ікону святителя Миколая Сербського. Архіпастир побажав завжди оберігати, піклуватись і ставитись з пошаною до дому Божого, у якому протягом сотні років звершується найбільша жертва у світі – Божественна Літургія.

Також архієрей привітав прихожан і гостей з днем ангела, адже сьогодні, у день всіх святих, кожен має згадати свого небесного покровителя та молитовно прохати захисту й покровительства від усіляких спокус.

Раніше ми писали:Керуючий єпархією очолив всенічне бдіння напередодні неділі всіх святих у Свято-Покровському храмі

Водночас настоятель місцевого храму священник Володимир подякував єпископу за подарунки і мудрі слова настанов та попрохав постійно згадувати у молитвах громаду села Матейки.

Після завершення Богослужіння єпископ Нафанаїл разом зі священниками вознесли заупокійну молитву біля місцевого меморіалу за загиблих у Другій світовій війні.

Вас може зацікавити

22 червня 2019 року

Усі святі моліть Бога за нас: закінчився третій день загальноєпархіального хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Правила поведінки у Петрів Піст – митрополит Антоній (Паканич)