0.6 C
Lutsk
Понеділок, 25 Січень, 2021
Волинська єпархія Новини

Православна громада смт. Торчин відзначила 20-річний ювілей з дня освячення храму

7 жовтня 2020 року громада святителя Стефана, єпископа Володимир-Волинського, селища Торчин відзначила 20-річний ювілей з дня освячення храму. 

З благословіння керуючого єпархією архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, святкову Божественну літургію з цієї нагоди очолив благочинний Білостоцького округу прот. Володимир Мелесь. Йому співслужили настоятель храму прот. Анатолій Ткачук та гості у священному сані.

Під час богослужіння духовенство піднесло заупокійні молитви за всіх будівничих та парафіян храму, тих, хто вже відійшов у вічність. Опісля Божественної літургії був звершений традиційний хресний хід та відслужений подячний молебень.

На завершення святкування діти недільної школи, яка функціонує при храмі, презентували вітальну програму. Для присутніх також прочитали й історію становлення парафії та розповіли, як будувався храм. Опісля діти подарували настоятелю храму святковий коровай, який розділили між всіма присутніми. На завершення на усіх чекала святкова трапеза, яку торчинські парафіяни традиційно готують для гостей храму двічі на рік – з нагоди престольного свята у день пам’яті святителя Стефана (10 травня) та з нагоди річниці освячення храму у день пам’яті первомучениці Фекли (7 жовтня).

Довідково: камінь під будівництво храму у селищі Торчин заклали 19 червня 1999 року. А вже 7 жовтня 2000 року архієпископ Ніфонт, який тоді керував єпархією, здійснив чин освячення храму. Та на тому роботи не закінчилися, адже своїми силами згодом парафіяни добудували дзвіницю, поставили іконостас. Пізніше храм розписали та провели опалення. Сьогодні Свято-Стефанівська громада Торчина не велика, але дуже дружна. 

Вас може зацікавити

Напередодні неділі 29-ої після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл очолив всенічне бдіння у Свято-Покровському храмі. ФОТО

Редактор Головний

Напередодні навечір’я Різдва Христового архієреї молились у Свято-Покровському храмі

Редактор Головний

У день Преображення Господнього архієпископ Нафанаїл очолив святкове богослужіння у Свято-Покровському храмі Луцька. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний