1 C
Lutsk
Четвер, 23 Січень, 2020
Волинська єпархія Новини Фото

Свято-Миколаївський храм села Колодії відзначив 20-літній ювілей. ФОТО

18 червня 2019 року єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у селі Колоді, Маневицького благочиння на честь 20-літнього ювілею освячення місцевого Свято-Миколаївського храму, повідомляє офіційний сайт Волинської єпархії.

Його Преосвященству співслужили благочинний Маневицького округу протоієрей Тарас Огородник, настоятель храму протоієрей Георгій Приведенець, настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики Волинської єпархії.

Під час Літургії єпископ Нафанаїл відзначив настоятеля місцевого храму протоієрея Георгія високою церковною нагородою – наперсним хрестом з прикрасами.

Також керуючий Волинською єпархією звершив чин освячення дзвонів, які за давньою християнською традицією будуть скликати православних християн на молитву.

Наприкінці богослужіння архіпастир вручив єпархіальні грамоти активним прихожанам та місцевому хору Свято-Миколаївського храму й побажав завжди оберігати, піклуватись і ставитись з пошаною до дому Божого, у якому вже два десятки років звершується найбільша жертва у світі – Божественна Літургія, та пам’ятати, що храм без любові, людей та молитви – просто гарна споруда. А храм, де панує любов, віра та надія, де збираються люди з єдиними устами та серцем – це Дім Божий, який буде своєрідним ковчегом спасіння для усіх православних християн.

Своєю чергою, протоієрей Георгій подякував єпископу за візит, спільну Літургію, освячення дзвонів і мудрі слова настанови та попрохав завжди згадувати Свято-Миколаївську громаду села Колодії у своїх молитвах.

Вас може зацікавити

У Волинській єпархії УПЦ влаштували різдвяне свято для дітей та дорослих. ФОТО

У древньому Свято-Покровському храмі Луцька відзначили престольне свято. ФОТО

Чудотворна ікона Іверської Богоматері покинула Волинь. ФОТО