До світлого свята Великодня та дня пам’яті святителя Миколая парафіяни Свято-Миколаївського храму міста Луцька вкотре об’єдналися заради підтримки українських захисників. Спільними зусиллями громада зібрала кошти, необхідні речі та гуманітарну допомогу для військовослужбовців, які боронять Україну на передовій.
Цього разу допомогу отримали воїни 59-тої окремої штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Ганзюка. Захисникам передали понад 100 кілограмів супів, солодощів та великодніх гостинців — саме те, про що просили військові.
Особливим знаком вдячності для парафіян є бойові прапори, які передають військові як символ підтримки та духовної єдності.
«Це надихає нас продовжувати працювати ще більше та не зупинятися у добрих справах», — наголошує настоятель громади протоієрей Валентин Марчук.
Слава Богу за все! Честь і слава Збройним Силам України!

