20 C
Lutsk
Неділя, 14 Серпень, 2022
Волинська єпархія Новини

Священики Цуманського благочиння організували наметовий табір для дітей та молоді

  Цього літа церковні ЗМІ рясніють повідомленнями про православні табори для дітей та молоді, організовані окремими парафіями та благочиннями Волинської єпархії.  Провели свій уже традиційний табір священики  Цуманського благочиння. Зокрема організоване дійство було з благословення керуючого Волинською єпархією архієпископа Нафанаїла та з ініціативи настоятелів храмів селища Цумань , сіл Карпилівка та Залісоче – священиків Михайла Кулакевича , Олександра Шинкарука та Павла Шматюка відповідно.

Були учасниками також  діти із сіл Метельне, Городище, селища Олика та м. Ківерці. Православний табір під назвою «Червона калина» розпочався зі встановлення наметів, облаштування кухні, їдальні, та основне, з молитви.  Молебінь перед початком всякої доброї справи відслужив прот. Михаїл, по завершенні якого, місце та присутніх окропили святою водою. Далі всіх учасників , яких назбиралося понад 200 чоловік розділили на загони та роздали завдання придума ти назву, девіз , речівку та номер на вечірній концерт до відкриття табору.

Протягом чотирьох днів матушка Вікторія Шматюк  та Марія Гламазда розробляли завдання та дозвілля для учасників, а воно було дуже насиченим. Священики проводили духовні бесіди, були різноманітні майстер-класи, спортивні змагання, квести, купання в озері, бесіди та співи біля багаття, розважав дітвору клоун Гарік і, навіть, вивчали англійську мову. День розпочинали та закінчували молитвою, молилися перед та після їжі, читали святе Письмо. Дуже швидко, хоча і не просто промайнули чотири дні, адже організувати та нагодувати стількох учасників – справа не з легких. Тому на завершення заходу особливі слова подяки звучали на адресу тих, хто готував їжу в непростих умовах  та організовував дозвілля дітей. Завершилося свято радості звичайно ж молитвою, яку очолив благочинний прот. Віктор Михалевський, подякувавши Богу , організаторам та учасникам «Червоної калини».

Вас може зацікавити

Архієреї єпархії взяли участь у святкуваннях з нагоди 1034-річчя Хрещення Русі

Редактор Головний

Єпископ Афанасій звершив святкове богослужіння у день Преображення Господнього. ФОТО

Редактор Головний

У Неділю після Різдва Христового архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію у кафедральному соборі

Редактор Головний