30.5 C
Lutsk
Середа, 17 Липень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини

«Світло життя»: у Волинській єпархії презентували новий інформаційно-просвітницький проєкт. Оновлено

Свято-Покровська громада Луцька разом з її настоятелем архімандритом Феофаном (Кирилюком) ініціювала інформаційно-просвітницький проєкт “Світло життя”. В планах ідейників – у форматі відеопрограми говорити про різні теми, які цікавлять нинішнє суспільство через призму Священного Писання.

“За задумкою “Світло життя” – це інформаційно-просвітницький проєкт, в якому ми намагаємося дивитися на різні важливі питання, опираючись на Священне Писання. Плануємо робити контент, найперше, для нецерковних людей, але будемо дивитися, як виходитиме на практиці”, – розповів отець Феофан.

Ідею реалізувати такий контент для YouTube настоятель Свято-Покровського храму втілює в життя спільно із прихожанами. Щоразу на кожну програму будуть запрошуватися гості – священники єпархії, з якими й пізнаватимуть Священне Писання через прості теми.

Слід наголосити, що для проекту створили цікавий логотип, окрім унікального зображення у ньому поєднується важлива ідея.

“Символ дерева життя нагадує нам про втрачену єдність з Богом. Писання розповідає нам про можливість відновлення стосунків із Ним, особливо Новий Завіт, у якому підкреслено, що Христос стає для нас Древом життя. Він є Тим через Кого реалізується наша унікальна перспектива і слава.

Як Він сам одного разу сказав про себе: «Я — світло світу. Хто слідує за Мною, той не ходитиме в темряві, але матиме світло життя (Іоанна 8:12)”, – пояснюють ініціатори проєкту.

 

Оновлено. Перший випуск програми «Чому Священне Писання потрібно кожному?» – презентували у вівторок, 2 липня 2024 року. Ведучий: Сергій Костєлов. Запрошені гості: архімандрит Феофан (Кирилюк) і протоієрей Петро Базюк.

У відео автори випуску розглядають важливість Священного Писання для кожного з нас. Відповідаючи на запитання, вони занурилися в порівняння сакральних текстів різних культур та обговорили, що робить Писання справді священним.

“У ньому спробували коротко поговорити про важливе. Про щось вдалося сказати влучно, а щось –  невдало і дуже поверхнево. Враховуючи новий досвід, дуже хвилювалися. Хвилюємося тому, що розуміємо, що полетить в нашу сторону критика різного плану. Однак, не помиляється той, хто нічого не робить”, – підкреслює архімандрит Феофан (Кирилюк).

Тим часом ініціативна група вже активно працює над 2-им і 3-ім випусками.

“Звичайно, на першому етапі складно робити достойний контент, але ми надіємося, що з допомогою глядачів та користувачів соцмереж будемо розвиватися”, – запевняють ведучі проекту.

Підписатися на сторінку проєкту, щоб слідкувати за оновленнями та не пропустити усіх випусків, можна за посиланням. 

Вас може зацікавити

Святий князь Володимир – приклад справжнього християнина і патріота своєї держави

Редактор Головний

Громада Свято-Іллінського храму, що будується у Камені-Каширському, відзначила престольне свято. ФОТО

Редактор Головний

Керуючий єпархією звершив Всенічне бдіння напередодні 34-ої Неділі після П’ятидесятниці

Редактор Головний