Днями у Свято-Петро-Павлівському храмі міста Луцька відбувся духовно-мистецький захід «Шлях мироносиць».
Дійство, з благословення керуючого єпархією та настоятеля храму, організували учасники дитячого хору «Аксіос», що діє на парафії під керівництвом матінки Марії Федчук.
Діти підготували театралізоване відтворення євангельських подій, тож присутні мали змогу побачити й пережити подвиг святих жінок-мироносиць.
Після основної частини учасники хору звернулися зі щирими словами привітання до всіх жінок, які були присутні на заході. Атмосферу тепла й радості доповнила символічна лотерея для гостей із пам’ятними подарунками.
На завершення настоятель храму протоієрей Богдан Линник привітав присутніх, подякував організаторам і учасникам за підготовку свята та побажав усім Божої допомоги, миру й духовної радості.










