Відповідно до благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, 27 травня 2026 року, у четверту річницю Собору Української Православної Церкви, що відбувся в м. Києві (Феофанія), у всіх храмах та монастирях Волинської єпархії необхідно піднести молитву за Святу Церкву, збереження Православної Віри та за мир в Україні.


