27.8 C
Lutsk
Четвер, 18 Серпень, 2022
Волинська єпархія Всі новини Документи

Родині священника з Садова прот. Володимира Мелеся знову посипалися погрози від прихильників «ПЦУ»

У четвер, 8 липня, до матушки Віри та священника Володимира Мелесів з Садова почали телефонувати «хорошие люди з хороших местов» та погрожувати рішучими діями, якщо сім’я не покине будинок, у якому проживає з дітьми та малолітнім внуком до свята Петра і Павла (день пам’яті яких вшановують 12 липня).

З аудіозапису дзвінку (прикрівплюємо – авт.) чути, що чоловік, який не назвався, телефонує спершу до матушки Віри з вимогою вплинути на чоловіка та змусити його покинути житловий будинок. Опісля подібний дзвінок був і до самого свящ. Володимира, йому наголосили, що часу обмаль – лише кілька днів, а далі прихильники ПЦУ «будуть діяти».

Такою поведінкою представники ПЦУ у Садові показали, що не отримавши підтримки у суді та правовому полі, готові перейти до досягнення своєї мети кримінальним шляхом. Нагадаємо, нещодавно Луцький міськрайонний суд виніс рішення, яким покарають молодиків, що жорстоко побили сина священника з Садова.

Вражає також той факт, що у дзвінку представник ПЦУ – церкви, яка позиціонує себе як державна, розмовляв мовою агресора. Може для переконливості, а може для солідності – хто зна?

Нині ж священник Володимир Мелесь подав заяву за фактом погроз його сім’ї до поліції. Порушено кримінальне провадження. Оскільки висвітлений номер телефону, то дзвінок дуже легко проконтролювати по IMEI коду телефону, з якого був здійснений дзвінок.

Можливо хтось упізнав по голосу особу злочинця, або якщо комусь відомий абонент із зазначеним номером, просимо повідомляти у поліцію або у Волинське Єпархіальне управління Української Православної Церкви. Винагорода гарантується.

Вас може зацікавити

У неділю Всіх Святих землі Руської архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію. ФОТО

Редактор Головний

Проповідь у день пам’яті Тихвінської ікони Божої Матері

Редактор Головний

24 червня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний