0.6 C
Lutsk
Понеділок, 25 Січень, 2021
Волинська єпархія Новини

Престольне свято у Свято-Іоанно-Богословському храмі села Борохів. ФОТО. ВІДЕО

9 жовтня 2020 року, у день пам’яті Святого апостола і Євангеліста Іоанна Богослова, Свято-Іоанно-Богословська громада с. Борохів відзначила своє престольне свято.

З благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, очолив святкування секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук. Йому співслужили благочинний Ківерцівської округи прот. Олександр Кондратюк, настоятель храму протоієрей Олександр Кратюк, священники Ківерцівського та інших благочинь єпархії.

Зі словом повчання після запричасного стиха до вірян звернувся настоятель Свято-Успенського храму села Воротнів прот. Михайло Росоловський.

Після закінчення літургії відбувся хресний хід.

Секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук передав православній громаді Борохова благословіння і вітання з престольним святом від керуючого єпархією архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла. Такі осередки духовності, як у селі Борохів, є прикладом вірності волинян вірі предків, віри у Господа нашого Іісуса Христа.

У свою чергу, отець настоятель подякував великому собору духовенства усім вірянам за труди віри та молитви, котрі вони здійснили у Борохівській парафії.

Парафіяни Борохова з особливою ревністю відвідують Богослужіння у храмі, який вони громадою, жертва до жертвочки, споруджували 10 років. При цьому молилися Богу у старенькій церквиці.

Gepostet von Протоієрей Олександр Кратюк am Freitag, 9. Oktober 2020

Вас може зацікавити

У храмах Волинської єпархії, освячених на честь Різдва Христового, відзначили престольні свята. ФОТО

Редактор Головний

Священнику Волинської єпархії погрожували гранатою

Редактор Головний

У Неділю після Богоявлення архієпископ Нафанаїл звершив Літургію у кафедральному соборі Луцька. ФОТО

Редактор Головний