15 травня, у день вшанування святих страстотерпців Бориса і Гліба, громада Української Православної Церкви села Романів Луцького району зібралася на спільну молитву з нагоди престольного свята у пристосованому приміщенні.
Святкове богослужіння у співслужінні духовенства очолив протоієрей Миколай Лафета — настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці села Піддубці. Разом із ним молився настоятель громади — протоієрей Миколай Давидюк, а також священники із навколишніх сіл та гості у священному сані.

Під час богослужіння особливо піднесли молитву за Україну та за наших Захисників Воїнів України.
Зі словом проповіді до всіх присутніх звернувся священник Павло Чамахуд — настоятель храму святого великомученика Димитрія Солунського села Вишнів. У своїй проповіді отець наголосив на великій значущості подвигу святих мучеників Бориса і Гліба, їхній жертовній любові, смиренні та вірності Христу навіть до смерті. Саме такі приклади сьогодні надихають православних християн не втрачати віри, єдності та любові.
Після завершення Божественної літургії духовенство та віряни звершили молебень до святих страстотерпців, вклонилися перед іконою та святими мощами благовірних князів Бориса і Гліба.




