0.6 C
Lutsk
Середа, 30 Листопад, 2022
Волинська єпархія Всі новини

Православні громади храмів єпархії продовжують збирати та передавати допомогу на потреби військових, лікарень та переселенців. ЧАСТИНА 5

З перших днів російського вторгнення на територію України храми Волинської єпархії Української Православної Церкви активно збирають та передають допомогу на потреби наших військових, медичних закладів міста та області, а також переселенцям, які приїздять до нашого краю з територій, де ведуться активні бойові дії.

Не стоять осторонь і православні храми Луцька та навколишніх сіл.

Тож публікуємо та пропонуємо до перегляду черговий фоторепортаж.

Напередодні свята Благовіщення спільними зусиллями трьох храмів м. Луцька – Свято-Покровського, Святої Великомучениці Катерини та Волинської ікони Божої Матері – було завезено допомогу на логістичні склади Волинської обласної військової адміністрації, яка зосереджується на новій формі надання гуманітарної допомоги. Адміністрація формує «пакунки першої допомоги», у які входять: продукти харчування («сухий пайок»), найнеобхідніші медикаменти, засоби гігієни та ін.

Тож громади луцьких храмів передали необхідні речі, які входять до складу «пакунка першої допомоги», а також завезли одяг у Палац учнівської молоді, де знаходиться пункт видачі допомоги переселенцям.

Свято-Димитрівська громада с. Рудня на зібрані пожерви придбала бронежилет для захисника України. Бронежилет сину військового передав настоятель храму прот. Димитрій Теравський.

Православна громада Свято-Покровського храму селища Цумань зібрала та передала чергову продуктову допомогу для української армії та постраждалих мирних громадян нашої країни. Також передали 5000 гривень на придбання генератора для потреб ЗСУ.

На потреби Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України надійшла гуманітарна допомога від небайдужого населення з смт. Колки, с. Старосілля, с. Розники та с. Семки. Священник Волинської єпархії Української Православної Церкви прот. Микола Новосад спільно з волонтерами організував збір допомоги. Люди зібрали різноманітні речі повсякденного попиту, ліки, воду, продукти харчування тощо.

Уже не вперше прихожани Свято-Димитрівського храму с. Вишнів пожертвували продукти харчування для потреб волинських військових. Цього разу до різних смаколиків доєднався і бус, який придбали викладачі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти. Усе це відправилося на Миколаївщину до захисників України з 14 ОМБР.

Стараннями громади на честь великомучениці Параскеви П’ятниці с. Ратнів вдалося передати на потреби Госпіталю ЗСУ та луцької поліклініки №3 медичні рукавички, які надійшли в дарунок від Польської Православної Церкви. Також громада зібрала одяг та інші речі, що необхідні захисникам України на передовій.

Вас може зацікавити

Напередодні Успіння Богородиці архієпископ Нафанаїл очолив всенічну у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл прочитав другу частину Великого канону у Свято-Покровському храмі Луцька. ФОТО

Редактор Головний

28 жовтня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний